školní rok: 2016/2017
kód: A25
Mistrovství ČR v grafických předmětech
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Mgr. Táňa Topičová
Odborný garant kola: Ing. Medunová Erika
Místo konání: SOŠ cestovního ruchu, s. r. o., U Josefa 118, 530 09 Pardubice - Cihelna
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 28.02.2017
Termín konání: 28.03.2017
Prezence: 9.00 - 9.30 hod.
Přiložené soubory
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Pruška Daniel
Obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy
|
2. |
Vilček Miroslav
Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
|
3. |
Švejdová Sára
Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250
|
4. |
Jirovský Jonáš
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
5. |
Krčmář Daniel
Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
|
6. |
Havlík Daniel
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
7. |
Chytilová Barbora
Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250
|
8. |
Novotný Matouš
Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
|
9. |
Hladký Dominik
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
10. |
Hrebenarová Nikola
Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
|
11. |
Petříková Tereza
Obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy
|
12. |
Svíčková Aneta
AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.
|
13. |
Stárek Jiří
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
14. |
Malínská Rozálie
Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
|
15. |
Kalinová Aneta
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
16. |
Šumichrast Denis
Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
|
17. |
Novák Rudolf
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
18. |
Šedivá Inika
AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.
|
19. |
Janáčková Denisa
AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.
|