Matematická olympiáda
Ústí nad Orlicí
Podřízená kola
Další pokyny:
V letošním školním roce organizátor soutěže (učitel) zapíše školní kolo do přihlašovacího systému prostřednictvím koordinátora soutěží, kterého jmenuje ředitel školy a který má přístupové heslo do systému. Účastníky školního kola zapíše na portál: http://souteze.ccvpardubice.cz/ Zde uvede požadované údaje o konání školního kola a soutěžících (hl. počet bodů získaných ve ŠK).
Organizátor okresního kola převezme nejúspěšnější žáky/studenty ze školních kol v této kategorii, kteří splňují požadovaný počet bodů. Seznam vybraných postupujících do okresního kola najdete v prezenční listině na uvedeném portále, kde budou i další potřebné informace.
Písemná pozvánka již nebude dětem ani škole rozesílána.
Bližší informace najdete na webu organizátora http://www.ddm-usti.cz/, záložka soutěže.
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Lipenský Petr
Základní škola Letohrad, Komenského 269
|
2. |
Kolomá Tina
Gymnázium Lanškroun
|
3. |
Spáčilová Anna
Gymnázium Žamberk
|
4. |
Šolc Vojtěch
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
5. |
Bergman Jakub
Gymnázium Žamberk
|
6. |
Baláš Vojtěch
Gymnázium Žamberk
|
7. |
Uchytilová Lucie
Základní škola Letohrad, Komenského 269
|
8. |
Krátký Ondřej
Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11
|
9. |
Chládek Josef
Gymnázium Lanškroun
|
10. |
Šimek Ondřej
Gymnázium Vysoké Mýto
|
11. |
Křížová Adéla
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
12. |
Hricinová Michaela
Gymnázium Žamberk
|
13. |
Eliášová Natálie
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
14. |
Hájková Markéta
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
15. |
Venclová Natálie
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
16. |
Nádeníková Katka
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
|
17. |
Krsek Šimon
Gymnázium Žamberk
|
18. |
Mann Vojtěch Mikuláš
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
19. |
Vágnerová žaneta
Základní škola Letohrad, Komenského 269
|
20. |
Škopová Alexandra
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
21. |
Hofrichterová Nikol
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
22. |
Vojtíšek Matouš
Základní škola a mateřská škola Libchavy
|
23. |
Kusenko Evgeniya Petrovna
Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11
|
24. |
Záliš David
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
25. |
Benešová Tereza
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
26. |
Hylena Ondřej
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
27. |
Kopecký Radim
Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí
|
28. |
Moravcová Pavla
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
|
29. |
Dvořáková Adéla
Gymnázium Vysoké Mýto
|
30. |
Motyčka Jakub
Základní škola a mateřská škola Libchavy
|
31. |
Lerchová Kateřina
Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí
|
32. |
Bulva Vítězslav
Základní škola Žamberk, Nádražní 743
|
33. |
Jarný Jakub
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
34. |
Honzová Viola
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
35. |
Jirgesová Lenka
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
36. |
Moravec Jan
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
37. |
Nápravník Jakub
Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí
|
38. |
Šaldová Zuzana
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|