školní rok: 2022/2023
kód:
Olympiáda v českém jazyce
Pardubice
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Ivona Syrová
Místo konání: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro DVPP Pardubického kraje Mozartova 449, Polabiny 530 09 Pardubice
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 21.03.2023
Termín konání: 04.04.2023
Prezence: 8:00
Začátek: 8:30
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Seinerová Johana
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
2.
postup
|
Ovčariková Viktorie
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
|
3.
postup
|
Fefko Terezie
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
4. |
Hlávková Pavla
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
5. |
Hrdlička Antonín
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
6. |
Kamenická Eliška
Základní škola Sezemice, okres Pardubice
|
7. |
Mellerová Barbora
Základní škola Dašice, okres Pardubice
|
8. |
Kinterová Adéla
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
9. |
Křivka Jan
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
|
10. |
Machovcová Alena
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
|
11. |
Varečka Lukáš
Základní škola Sezemice, okres Pardubice
|
12. |
Jelínková Veronika
Základní škola Choltice, okres Pardubice
|
13. |
Rothanzl Tobiáš
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
14. |
Straka Jindřich
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
15. |
Ouhrabková Maya
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
16. |
Paukrtová Terezie
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
17. |
Pevná Natálie
Základní škola Choltice, okres Pardubice
|
18. |
Vítková Magdalena
Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748
|
19. |
Benešová Tereza
Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
|
20. |
Kysilková Anna
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
|
21. |
Machatý Lukáš
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
|
22. |
Sehnoutková Viktorie
Základní škola Dašice, okres Pardubice
|
23. |
Zemanová Kateřina
Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748
|
24. |
Bulvová Kateřina
Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
|
25. |
Faltysová Eliška
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
26. |
Burkoňová Eliška
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|
27. |
Zemanová Barbora
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
|
28. |
Horálek Filip
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
29. |
Slezáková Veronika
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
30. |
Beránková Karolína
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
31. |
Doskočil Aleš
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
|
32. |
Fialová Rozálie
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|
33. |
Horklová Amálie
NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích
|
34. |
Kalvach Filip
NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích
|
35. |
Kašťáková Nikola
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
36. |
Melicharová Anna
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
|
37. |
Navrátilová Lada
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
38. |
Řezníčková Julie
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|