školní rok: 2022/2023
kód:
Olympiáda v českém jazyce
Chrudim
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Slavomíra Ťoková
Místo konání: Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 21.03.2023
Termín konání: 04.04.2023
Prezence: 8:00
Začátek: 8:30
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Burešová Helena
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
2.
postup
|
Dostálová Emílie
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
3.
postup
|
Košinová Marie
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
|
4. |
Střížka Radim
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
5. |
Balog Adam
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
6. |
Novosadová Ela
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
7. |
Palečková Daniela
Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim
|
8. |
Langová Amália
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
9. |
Paprštein David
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
|
10. |
Černá Natálie
Základní škola a mateřská škola Prosetín
|
11. |
Křivská Kateřina
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
12. |
Chvojková Matylda
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
13. |
Mlynářová Lucie
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
14. |
Šlégr Jaroslav
Základní škola a mateřská škola Proseč
|
15. |
Jírů Antonie
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
16. |
Kusá Veronika
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
17. |
Šmídlová Julie
Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim
|
18. |
Beránková Michaela
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
19. |
Kudláčková Veronika
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
20. |
Rejman Dominik
Základní škola a mateřská škola Proseč
|
21. |
Dundová Nikola
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
|
22. |
Štěpánková Klára
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
|
23. |
Medunová Adéla
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
24. |
Malinský Ladislav
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
25. |
Popelárová Štěpánka
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
|
26. |
Prudká Michaela
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
|
27. |
Čálková Adéla
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
|
28. |
Vašáková Ilona
Základní škola a mateřská škola Prosetín
|
29. |
Vtípil Jan
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
30. |
Oplištil Jan
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
|