Pythagoriáda
Svitavy
Podřízená kola
ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ - MULTIKULTURNÍ CENTRUM FABRIKA
Kritériem pro výběru žáků do okresního kola:
1) dosažení min. 10 bodů ve školním kole (úspěšný řešitel)
2) hranice bodů pro příjem do okresního kola byla stanovena: 11 a více bodů
Doplnění hodnocení: při stejném počtu bodů v okresním kole Pythagoriády rozhodují o konečném pořadí soutěžících tato kritéria:
1.získané body
2.body ve školním kole
3.věk soutěžícího – mladší soutěžící, lepší umístění
Proplácení jízdného:
Soutěžící předloží podepsané originály jízdenek účetní vysílající organizace (školy), která jízdné proplatí.
Účetní na základě předložených jízdních dokladů vystaví fakturu na organizátora soutěže* (k faktuře není třeba jízdenky přikládat) a zašle na fakturační adresu* nebo elektronickou formou na: psmerdova@svitavy.cz
*
Středisko volného času Svitavy
Purkyňova 284/1
568 02 Svitavy
IČO 720 87 145
Pedagogický doprovod uplatní cestovní výdaje u vysílající školy (na základě příkazu k pracovní cestě).
Organizační garant: Pavel Padyásek, 734 287 285, ppadyasek@svitavy.
Přiložené soubory
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Andrlík Bohuslav
Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy
|
2. |
Bartoň Ondřej
Masarykova základní škola Polička
|
3. |
Bartoš Nikola
Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná
|
4. |
Cafourek Jindřich
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
5. |
Dudek Šimon
Základní škola a mateřská škola Telecí
|
6. |
Dvořáková Amálie
Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná
|
7. |
Fleková Barbora
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
8. |
Hak Jakub
Základní škola a Mateřská škola Pustá Kamenice
|
9. |
Horák Filip
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
10. |
Horáčková Andrea
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
11. |
Jan Břeň
Základní škola Svitavy, nám. Míru 73
|
12. |
Jílková Veronika
Masarykova základní škola Polička
|
13. |
Kavalírová Vendula
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
14. |
Kolísková Adéla
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
15. |
Krušinová Adéla
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
16. |
Kučerová Lota
Masarykova základní škola Polička
|
17. |
Laška Vratislav
Masarykova základní škola Polička
|
18. |
Lenoch Josf
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
19. |
Mazal Jakub
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
20. |
Mlynář Filip
Masarykova základní škola Polička
|
21. |
Pokorný Matěj
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
22. |
Sodomková Barbora
Masarykova základní škola Polička
|
23. |
Soukupová Marie
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
24. |
Svojanovská Lucie
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
25. |
Zahálka Matěj
Základní škola a Mateřská škola Pustá Kamenice
|
26. |
Říhová Lucie
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|