Účastník Samuel Novák

Jméno: Samuel
Příjmení: Novák
Škola: Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
Poznámka:

Účast v soutěžích

Soutěž, kategorie, kolo Školní rok Pořadí Hodnocení Další postup Stav
Biologická olympiáda D
Chrudim, okresní
2017/2018 3.
body: 135.5
slovní: 78+18+29,5+10
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda D 2017/2018 6.
body: 124.5
slovní: 71,5+24+29
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Biologická olympiáda D 2017/2018 3.
body: 72.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Pythagoriáda ZŠ 6
Chrudim, okresní
2017/2018 10.
body: 7.0
úspěšný: ne
nepostupuje
nominován
Pythagoriáda ZŠ 6 2017/2018 1.
body: 15.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda A 2017/2018 2.
body: 65.5
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda A
Chrudim, okresní
2017/2018 2.
body: 84.0
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda A 2017/2018 1.
body: 31.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Astronomická olympiáda GH 2018/2019 1.
body: 49.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda D 2018/2019 1.
body: 92.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda D 2018/2019 1.
body: 144.5
slovní: 94+14+36,5
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Biologická olympiáda D
Chrudim, okresní
2018/2019 2.
body: 144.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Fyzikální olympiáda G
Chrudim, okresní
2018/2019 2.
body: 28.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Fyzikální olympiáda G 2018/2019 1.
body: 50.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Matematická olympiáda Z7 2018/2019 2.
body: 27.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Matematická olympiáda Z7
Chrudim, okresní
2018/2019 2.
body: 13.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Pythagoriáda ZŠ 7 2018/2019 1.
body: 14.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Pythagoriáda ZŠ 7
Chrudim, okresní
2018/2019 1.
body: 15.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda B 2018/2019 3.
body: 40.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda B
Chrudim, okresní
2018/2019 6.
body: 82.5
nepostupuje
nominován
Biologická olympiáda C 2019/2020 2.
body: 73.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda C
Chrudim, okresní
2019/2020 -
nepostupuje
nominován
Pythagoriáda ZŠ a VG 8
Chrudim, okresní
2019/2020 -
nepostupuje
nominován
Pythagoriáda ZŠ a VG 8 2019/2020 6.-10.
body: 13.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda C 2019/2020 2.
body: 79.5
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda C
Chrudim, okresní
2019/2020 3.
body: 93.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda C 2019/2020 2.
body: 45.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda C 2020/2021 2.
body: 98.0
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2020/2021 5.
body: 49.0
úspěšný: ano
náhradník
nominován
Chemická olympiáda D 2020/2021 3.
body: 38.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Chemická olympiáda D
Chrudim, okresní
2020/2021 1.
body: 74.33
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Chemická olympiáda D 2020/2021 7.
body: 74.43
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Biologická olympiáda B 2021/2022 3.
body: 84.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Biologická olympiáda B 2021/2022 1.
body: 79.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Chemická olympiáda C 2021/2022 11.
body: 38.5
úspěšný: ne
nepostupuje
nominován
Chemická olympiáda C 2021/2022 3.
body: 84.4
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda D 2021/2022 5.
body: 70.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Biologická olympiáda B 2022/2023 1.
body: 80.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda D 2022/2023 9.
body: 35.0
úspěšný: ne
nepostupuje
nominován
Logo Pardubického kraje