Účastník Štěpán Varhaník

Jméno: Štěpán
Příjmení: Varhaník
Škola: Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
Poznámka:

Účast v soutěžích

Soutěž, kategorie, kolo Školní rok Pořadí Hodnocení Další postup Stav
Biologická olympiáda D 2016/2017 7.
body: 102.5
slovní: 65+10+27,5
úspěšný: ne
nepostupuje
nominován
Biologická olympiáda D
Chrudim, okresní
2016/2017 1.
body: 119.5
slovní: 10+73+10,5+26
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda D 2016/2017 1.
body: 60.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Matematická olympiáda Z6 2016/2017 1.
body: 31.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Matematická olympiáda Z6
Chrudim, okresní
2016/2017 1.
body: 18.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Pythagoriáda ZŠ 6 2016/2017 2.
body: 14.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Pythagoriáda ZŠ 6
Chrudim, okresní
2016/2017 2.
body: 12.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Soutěž v jazyce anglickém I. B 2016/2017 3.
body: 29.0
úspěšný: ano
náhradník
nominován
Soutěž v jazyce anglickém I. B
Chrudim, okresní
2016/2017 2.
body: 30.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda A 2016/2017 1.
body: 70.5
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda A 2016/2017 1.
body: 51.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda A
Chrudim, okresní
2016/2017 1.
body: 89.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda D 2017/2018 2.
body: 89.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda D
Chrudim, okresní
2017/2018 2.
body: 137.0
slovní: 78+20+29+10
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda D 2017/2018 5.
body: 137.0
slovní: 79,5+28+29,5
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Matematická olympiáda Z7 2017/2018 1.
body: 30.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Matematická olympiáda Z7
Chrudim, okresní
2017/2018 1.
body: 18.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Pythagoriáda ZŠ 7
Chrudim, okresní
2017/2018 1.
body: 14.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Pythagoriáda ZŠ 7 2017/2018 1.
body: 13.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Soutěž v jazyce anglickém I. B 2017/2018 2.
body: 32.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Soutěž v jazyce anglickém I. B
Chrudim, okresní
2017/2018 2.
body: 38.0
nepostupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda B 2017/2018 2.
body: 89.5
slovní: rozhodl poč.b. v praktické č.
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda B
Chrudim, okresní
2017/2018 1.
body: 94.5
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda B 2017/2018 1.
body: 50.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda C 2018/2019 3.
body: 179.0
slovní: 117+27+35
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Biologická olympiáda C 2018/2019 2.
body: 83.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda C
Chrudim, okresní
2018/2019 2.
body: 138.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2018/2019 1.
body: 61.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda
Chrudim, okresní
2018/2019 1.
body: 67.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2018/2019 5.
body: 75.0
slovní: nominován do výběru do ústředního kola
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Chemická olympiáda D 2018/2019 4.
body: 94.3
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Chemická olympiáda D 2018/2019 2.
body: 144.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Chemická olympiáda D
Chrudim, okresní
2018/2019 1.
body: 88.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Matematická olympiáda Z8 2018/2019 1.
body: 36.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Matematická olympiáda Z8
Chrudim, okresní
2018/2019 1.
body: 15.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce
Chrudim, okresní
2018/2019 5.
body: 36.0
náhradník
nominován
Olympiáda v českém jazyce 2018/2019 2.
body: 43.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Pythagoriáda ZŠ 8 2018/2019 1.
body: 15.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Pythagoriáda ZŠ 8
Chrudim, okresní
2018/2019 -
nepostupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda C 2018/2019 1.
body: 57.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda C
Chrudim, okresní
2018/2019 4.
body: 86.0
náhradník
nominován
Biologická olympiáda C 2019/2020 3.
body: 66.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda C
Chrudim, okresní
2019/2020 -
nepostupuje
nominován
Dějepisná olympiáda
Chrudim, okresní
2019/2020 3.
body: 73.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2019/2020 1.
body: 59.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2019/2020 -
nepostupuje
nominován
Chemická olympiáda D 2019/2020 1.
body: 153.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Chemická olympiáda D 2019/2020 -
nepostupuje
nominován
Chemická olympiáda D
Chrudim, okresní
2019/2020 1.
body: 84.0
slovní: 22+62
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Matematická olympiáda Z9 2019/2020 -
nepostupuje
nominován
Matematická olympiáda Z9 2019/2020 1.
body: 36.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Matematická olympiáda Z9
Chrudim, okresní
2019/2020 1.
body: 21.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce 2019/2020 -
nepostupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce
Chrudim, okresní
2019/2020 1.
body: 47.0
slovní: 28+19
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce 2019/2020 1.
body: 46.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Soutěž v jazyce německém II. B 2019/2020 2.
body: 46.0
slovní: 13+33 náhradník do ústředního kola
nepostupuje
nominován
Soutěž v jazyce německém II. B 2019/2020 1.
body: 39.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda C 2019/2020 1.
body: 83.5
slovní: postupuje do ústředního kola
úspěšný: ano
postup do ústředního kola
nominován
Zeměpisná olympiáda C
Chrudim, okresní
2019/2020 1.
body: 95.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda C 2019/2020 1.
body: 53.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Biologická olympiáda B 2020/2021 5.
body: 56.0
úspěšný: ano
náhradník
nominován
Dějepisná olympiáda 2020/2021 3.
body: 43.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda
Chrudim, okresní
2020/2021 -
nepostupuje
nominován
Chemická olympiáda C 2020/2021 10.
body: 56.1
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Chemická olympiáda C 2020/2021 -
body: 36.25
postupuje
nominován
Matematická olympiáda C 2020/2021 2.
body: 24.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Matematická olympiáda C 2020/2021 1.
body: 17.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce
Chrudim, okresní
2020/2021 3.
body: 41.0
slovní: 24+17
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce 2020/2021 3.
body: 39.0
postupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce 2020/2021 11.
body: 32.0
nepostupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2021/2022 3.
body: 40.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda
Chrudim, okresní
2021/2022 2.
body: 58.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Chemická olympiáda C 2021/2022 2.
body: 84.75
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Chemická olympiáda C 2021/2022 -
nepostupuje
nominován
Matematická olympiáda A 2021/2022 1.
body: 13.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Matematická olympiáda B 2021/2022 3.
body: 20.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Matematická olympiáda A 2021/2022 5.
body: 11.0
úspěšný: ne
nepostupuje
nominován
Matematická olympiáda B 2021/2022 1.
body: 17.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce 2021/2022 2.
body: 42.0
postupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce
Chrudim, okresní
2021/2022 5.
body: 32.0
slovní: 22+10
náhradník
nominován
Soutěž v jazyce německém SŠ III. A 2021/2022 3.
body: 29.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda D 2021/2022 1.
body: 82.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda II.
Chrudim, okresní
2022/2023 5.
body: 67.5
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda II. 2022/2023 -
nepostupuje
nominován
Dějepisná olympiáda II. 2022/2023 1.
body: 54.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Matematická olympiáda A 2022/2023 2.
body: 14.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Matematická olympiáda A 2022/2023 2.
body: 13.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce II. 2022/2023 3.
body: 41.0
úspěšný: ano
náhradník
nominován
Zeměpisná olympiáda D 2022/2023 1.
body: 56.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Logo Pardubického kraje