Účastník Matěj Meduna

Jméno: Matěj
Příjmení: Meduna
Škola: Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
Poznámka:

Účast v soutěžích

Soutěž, kategorie, kolo Školní rok Pořadí Hodnocení Další postup Stav
Zeměpisná olympiáda B 2015/2016 1.
body: 22.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda B 2015/2016 2.
body: 76.5
nepostupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda B
Chrudim, okresní
2015/2016 1.
body: 70.0
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2016/2017 1.
body: 58.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda
Chrudim, okresní
2016/2017 1.
body: 87.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2016/2017 3.
body: 81.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce
Chrudim, okresní
2016/2017 1.
body: 22.0
slovní: 12+10
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce 2016/2017 9.
body: 11.0
slovní: 4+7
nepostupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce 2016/2017 1.-2.
body: 26.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda C
Chrudim, okresní
2016/2017 1.
body: 79.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda C 2016/2017 1.
body: 25.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda
Chrudim, okresní
2017/2018 1.
body: 107.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2017/2018 3.
body: 99.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2017/2018 1.
body: 63.5
slovní: 97,7 %
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce
Chrudim, okresní
2017/2018 5.
body: 32.0
náhradník
nominován
Olympiáda v českém jazyce 2017/2018 2.
body: 25.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Soutěž v jazyce německém II. B 2017/2018 3.
body: 24.0
slovní: 10+9+5
nepostupuje
nominován
Soutěž v jazyce německém II. B 2017/2018 1.
body: 23.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda C 2017/2018 1.
body: 26.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda C 2017/2018 4.
body: 90.0
úspěšný: ano
nepostupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda C
Chrudim, okresní
2017/2018 2.
body: 79.0
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda D 2018/2019 1.
body: 22.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2019/2020 -
nepostupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2019/2020 1.
body: 52.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda
Chrudim, okresní
2019/2020 1.
body: 58.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Soutěž v jazyce německém III. A
Chrudim, okresní
2019/2020 4.
body: 22.5
úspěšný: ano
náhradník
nominován
Soutěž v jazyce německém III. A 2019/2020 1.-2.
body: 31.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda D
Chrudim, okresní
2019/2020 2.
body: 60.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda D 2019/2020 1.
body: 23.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Zeměpisná olympiáda D 2019/2020 4.
body: 58.0
nepostupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2020/2021 1.
body: 56.5
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda
Chrudim, okresní
2020/2021 1.
body: 76.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Dějepisná olympiáda 2020/2021 1.
body: 71.0
postup do ústředního kola
nominován
Olympiáda v českém jazyce 2020/2021 2.
body: 42.0
úspěšný: ano
postupuje
nominován
Olympiáda v českém jazyce
Chrudim, okresní
2020/2021 5.
body: 37.0
slovní: 24+13
úspěšný: ano
náhradník
nominován
Logo Pardubického kraje