školní rok: 2018/2019
kód: A 6
Chemická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Soňa Petridesová
Odborný garant kola: MUDr. Ing. Zdeněk Bureš
Místo konání: Univerzita Hradec Králové; Katedra chemie Přírodovědecké fakulty UHK, Hradec Králové, Hradecká ul. 1285, nová budova „S“.
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334, IČ 48161233
Termín přihlášek: 25.03.2019
Termín konání: 06.04.2019
Prezence: 8:30 hod., předpokládaný čas ukončení soutěže včetně vyhodnocení v 15:000 hodin
Připomínáme povinnou registraci na portále VŠCHT https://olympiada.vscht.cz/ do 7.3.2019 a dále vyplnění výsledků školního kola i za jednotlivé úlohy do 15.3.2019.
Platné a závazné termíny konání soutěží jsou uvedeny na portále souteze.ccvpardubice a v pozvánce do vyššího kola.
Postupový klíč: vždy vítěz z každé přihlášené škol a následně pak dle výše bodů do naplnění kapacity organizátora.
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Herink Ondřej
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
2. |
Zedníčková Kateřina
Gymnázium Vysoké Mýto
|
3. |
Ferenčík Jakub
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
4. |
Vostrčil Matěj
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
5. |
Hortlík Štěpán
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
6. |
Martiník Matěj
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
7. |
Mrkos Michal
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
8. |
Řehák Matouš
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
9. |
Popelková Lucie
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
10. |
Slavík Martin
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
11. |
Gregora Filip
Gymnázium Lanškroun
|
12. |
Váňa Vojtěch
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
13. |
Faiman Ondřej
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
14. |
Dvořáková Adéla
Gymnázium Vysoké Mýto
|
15. |
Šimek Martin
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
16. |
Jirečková Alžběta
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
17. |
Bidmonová Jana
Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452
|
18. |
Kotěra Tomáš
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
19. |
Bulánková Barbora
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
20. |
Sadílek Jan
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
21. |
Kučerová Kamila
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
22. |
Broklová Lucie
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|