školní rok: 2018/2019
kód: A 2
Biologická olympiáda
Pardubice
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Soňa Petridesová
Odborný garant kola: Soňa Petridesová
Místo konání: Odloučené pracoviště DELTA, Gorkého 2658, 530 02 Pardubice
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334, IČ 48161233
Termín přihlášek: 20.03.2019
Termín konání: 10.04.2019
Prezence: 8:30
výběrový klíč - vždy vítěz z každé přihlášené školy a dále dle nejvyššího počtu bodů do naplnění kapacity učebny
Vstupní úkoly si žáci přivezou s sebou.
Úspěšný řešitel - 60% z celkového možného bodového zisku.
Přiložené soubory
Pozvánka a podrobné informace (60.26 KB)
Seznam organismů-opravený (964.13 KB)
Studijní materiály opr. (9.81 MB)
Vstupní úkoly (670.55 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Černá Martina
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
2.
postup
|
Wandrolová Eliška
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
3.
postup
|
Bendová Anna
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
4.
postup
|
Lemberková Samuela
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
5.
postup
|
Říhová Anna
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
6. |
Šíp Marek
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
7. |
Dubec Petr
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
|
8. |
Karlíková Zuzana
Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice
|
9. |
Lončák Dominik
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
10. |
Kovaříková Amálie
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
11. |
Ferenčíková Nela
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
12. |
Fialová Ema
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
13. |
Rousková Alžběta
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
14. |
Melicharová Alžběta
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|
15. |
Hlávka Ivan
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
16. |
Kučerová Šárka
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
17. |
Müller Jaroslav
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
|
18. |
Stohanzl Patrik
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
19. |
Zemánková Bára
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
20. |
Borovcová Adéla
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
21. |
Mareš Roman
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
22. |
Štaud Jakub
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
23. |
Spejchalová Aneta
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
|