školní rok: 2018/2019
kód: A 9
Olympiáda v českém jazyce
Svitavy
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Waltová Lenka
Místo konání: ZŠ nám. Míru 73, Svitavy
Organizátor kola: Středisko volného času Svitavy, IČ 72087145
Termín přihlášek: 17.01.2019
Termín konání: 29.01.2019
Úhrada jízdného:
Soutěžícím, pedagogickému dozoru a porotě, ve výši jízdného hromadného dopravního prostředku. Cestovné bude vyplaceno na základě faktury vystavené vaší školou.
Ceny:
První tři nejlepší soutěžící, kteří se stanou úspěšnými řešiteli, okr. kola získávají diplom a cenu
Pedagogický doprovod:
- soutěžící doprovází osoba starší 18 let
- psací potřeby, přezůvky
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Hanzlová Barbora
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
2.
postup
|
Duchoslavová Alžběta
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
3.
postup
|
Růžičková Veronika
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
4. |
Štaudová Barbora
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
5. |
Tůmová Daniela
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
6. |
Grulichová Kateřina
Základní škola Jevíčko
|
7. |
Bergerová Nikola
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
8. |
Lidmilová Barbora
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
9. |
Pilařová Zuzana
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
10. |
Matoušková Pavlína
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
11. |
Colledge Noemi
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
12. |
Vargová Anežka
Masarykova základní škola Polička
|
13. |
Luňáčková Tina
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
14. |
Nešporová Amálie
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
15. |
Charvátová Eliška
Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy
|
16. |
Žádná Tereza
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
17. |
Kalina Jan
Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy
|
18. |
Andrlík Jakub
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
19. |
Bočková Nikol
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
20. |
Crhová Karolína
Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy
|
21. |
Tylšarová Veronika
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
22. |
Ilčíková Anežka
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
23. |
Piknová Eva
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
24. |
Tengler Jáchym
Masarykova základní škola Polička
|
25. |
Nývltová Noemi
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
26. |
Hrubý Adam
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
27. |
Balajková Barbora
Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy
|
28. |
Slavíková Natálie
Základní škola Sloupnice
|
29. |
Horáček Tomáš
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
30. |
Beneš Petr
Základní škola Sloupnice
|
31. |
Schmidtová Adéla
Základní škola Jevíčko
|
32. |
Juránková Adéla
Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy
|
33. |
Říhová Barbora
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
34. |
Novák Svatomír
Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy
|
35. |
Kusá Kateřina
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
36. |
Kusá Kamila
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
37. |
Pavlíčková Šárka
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
38. |
Vopařilová Anežka
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
39. |
Pelíšek Daniel
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
40. |
Nykodýmová Eliška
Základní škola Na Lukách Polička
|
41. |
Pokludová Martina
Základní škola Na Lukách Polička
|
42. |
Ptáčková Vendula
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
43. |
Písková Hana
Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy
|
44. |
Čapková Eva
Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy
|