školní rok: 2017/2018
kód: A3
Chemická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Soňa Petridesová
Odborný garant kola: MUDr. Ing. Zdeněk Bureš
Místo konání: Univerzita Pardubice, fakulta chemicko-technologická, Studentská 573
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334, IČ 48161233
Termín přihlášek: 01.05.2018
Termín konání: 12.05.2018
Prezence: 8:30
Postupový klíč: nejúspěšnější z každé přihlášené školy a další pak podle bodového zisku do naplnění kapacity organizátora.
Jak se dostanete na soutěž:
Z HLAVNÍHO
NÁDRAŽÍ-vlak
a AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ:
|
trolejbus č. 3 - výstup na zastávce STAVAŘOV nebo na zastávce HRADECKÁ
trolejbus č. 33 - výstup na zastávce STAVAŘOV nebo na zastávce HRADECKÁ
autobus č. 10 - výstup na zastávce UNIVERZITA autobus č. 16 - výstup na zastávce UNIVERZITA |
Z centra: | trolejbus č.11 - výstup na zastávce STAVAŘOV trolejbus č. 4 - výstup na zastávce STAVAŘOV |
Připomínáme registraci na portále VŠCHT https://olympiada.vscht.cz/ do 8.4.2018 a následně pak zadání výsledků ze školního kola. Prosím o zadání výsledků za jednotlivé úlohy i na stránkách CCV. Děkuji.
Přiložené soubory
Manuál pro registraci na VŠCHT žáci (3.51 MB)
Pozvánka na KK CHO kat. B (39.24 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Linhart Petr
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
2. |
Horny Matyáš
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
3. |
Němec Vlastimil
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
4. |
Halbrštát Jakub
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
5. |
Neuman Adam
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
6. |
Herink Ondřej
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
7. |
Pechancová Kateřina
Gymnázium Vysoké Mýto
|
8. |
Hlaváček Radek
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
9. |
Drobílek Adam
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
10. |
Hortlík Štěpán
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
11. |
Popelková Kateřina
Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452
|
12. |
Samek Štěpán
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
13. |
Jeřábková Andrea
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
14. |
Zetková Tereza
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
15. |
Benák Leoš
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
16. |
Mrázková Lenka
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
17. |
Kačerová Tereza
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
18. |
Štěpánková Lucie
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
19. |
Doležal Lukáš
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
20. |
Mládková Jana
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
21. |
Bureš Martin
Gymnázium Lanškroun
|
22. |
Vaňous Jan
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|