školní rok: 2017/2018
kód: A3
Chemická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Soňa Petridesová
Odborný garant kola: MUDr. Ing. Zdeněk Bureš
Místo konání: Katedra chemie Přírodovědecké fakulty UHK, Hradec Králové, Hradecká ul. 1285, nová budova „S“.
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334, IČ 48161233
Termín konání: 24.03.2018
Prezence: 8:30
Katedra chemie Přírodovědecké fakulty UHK, Hradec Králové, Hradecká ul. 1285, nová budova „S“, sobota 24.3.2018.
Občerstvení: zajištěno drobné občerstvení (bageta) a voda.
V případě, že se pozvaní žáci nebudou moci zúčastnit, prosím o sdělení této informace co nejdříve na e-mail: sona.petridesova@ddmalfa.cz. Děkuji.
Přiložené soubory
Pozvánka na KK CHO D a podrobné informace (67.93 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Mrkos Michal
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
2. |
Zavoralová Markéta
Masarykova základní škola Polička
|
3. |
Vostrčil Matěj
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
4. |
Vomáčková Tereza
Masarykova základní škola Polička
|
5. |
Ferenčík Jakub
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
6. |
Popelková Lucie
Masarykova základní škola Polička
|
7. |
Kučerová Kamila
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
8. |
Váňa Vojtěch
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
9. |
Zedníčková Kateřina
Gymnázium Vysoké Mýto
|
10. |
Blažek Vojtěch
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
11. |
Pešek Jindřich
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
12. |
Vargová Lucie
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
13. |
Kozák Stanislav
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
14. |
Matrasová Michaela
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
15. |
Stehlíková Lucie
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
|
16. |
Novák Adam
Základní škola Sezemice, okres Pardubice
|
17. |
Hovádková Tereza
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
18. |
Kolář Ondřej
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
19. |
Kratochvíl Marek
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
20. |
Olšánová Sára
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|