školní rok: 2017/2018
kód: A6
Olympiáda v českém jazyce
Pardubice
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Jana Línková
Odborný garant kola: Mgr. Helena Pilařová
Místo konání: DDM BETA Pardubice, sál ABC klubu
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže BETA Pardubice, IČ 72051159
Termín přihlášek: 05.01.2018
Termín konání: 29.01.2018
Prezence: 8,30 - 9,00
Pořadí - umístění soutěžících okresního kola najdete pod žlutým pruhem dole.
Maximální počet bodů za testy: 30
Maximální počet bodů za sloh: 20
Doplňující info k okresnímu, krajskému i celostátnímu kolu najdete na:
Přiložené soubory
Pokyny pro okresní a krajské kolo (328.47 KB)
Pozvánka do okresního kola (122.30 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Novotná Nikol
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
2.
postup
|
Brchelová Barbora
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
3.
postup
|
Španiel Jan
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
4. |
Hynková Veronika
Základní škola Moravany, okres Pardubice
|
5. |
Kristlová Anna
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
6. |
Knížková Veronika
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
7. |
Diyanova Lengerová Anna
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
|
8. |
Kozák Stanislav
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
9. |
Nováková Terezie
Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice
|
10. |
Vančurová Jana marie
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
|
11. |
Borská Veronika
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
|
12. |
Trojanová Valentýna
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
13. |
Malý Marek
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
14. |
Hubený Jan
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
|
15. |
Brandová Barbora
Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice
|
16. |
Pořízová Justýna
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
|
17. |
Bunčeková Adéla
Základní škola Dašice, okres Pardubice
|
18. |
Borská Kateřina
Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice
|
19. |
Denksteinová Laura
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
20. |
Horáková Nikol
Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice
|
21. |
Kokotek Ondřej
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
|
22. |
Tabačanová Eliška
NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích
|
23. |
Šplíchalová Anna
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
24. |
Šimek Viktor
Základní škola Sezemice, okres Pardubice
|
25. |
Vaňková Adéla
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
|
26. |
Zozuláková Marie
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
|
27. |
Javůrek Adam
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|
28. |
Jadrná Pavla
Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748
|
29. |
Trojanová Daniela
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
30. |
Fejfarová Tereza
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
31. |
Merta Milan
Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice
|
32. |
Říha Jonáš
NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích
|
33. |
Pithartová Vendula
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
34. |
Malinská Dorothea
Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice
|
35. |
Bernatová Eliška
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
36. |
Plavková Adéla
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
37. |
Fiala Matyáš
Základní škola Sezemice, okres Pardubice
|
38. |
Fišerová Martina
Základní škola Moravany, okres Pardubice
|
39. |
Vavřinová Gabriela
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|
40. |
Vohradník Vít
Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice
|
41. |
Roshkanyuk Vadym
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
42. |
Vašíčková Natálie
Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748
|
43. |
Gryčová Adéla
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
44. |
Horáková Hana
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
45. |
Košková Martina
Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
|
46. |
Kumprecht Jan
Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
|
47. |
Kvapilová Kateřina
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
|
48. |
Řeháková Veronika
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
|