školní rok: 2015/2016
kód: A7
Dějepisná olympiáda
Chrudim
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Místo konání: DDM Chrudim, Palackého 418, 537 01 Chrudim
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Chrudim, IČ 72084553
Termín přihlášek: 12.01.2016
Termín konání: 18.01.2016
Prezence: 8.30
Bližší informace, pokyny pro účastníky aj. najdete na http://ddm-chrudim.cz/, záložka vědomostní soutěže.
Přiložené soubory
DO_propozice_2015-16.docx (56.31 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Brandsteinová Nella
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
2.
postup
|
Čechová Eliška
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
3.
postup
|
Kachlík Tomáš
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
4.
postup
|
Stará Anna
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
5.
postup
|
Kropáčková Michaela
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
6.
postup
|
Frišová Pavlína
Základní škola a mateřská škola Prosetín
|
7. |
Strouhalová Eliška
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
8. |
Doležalová Magdalena
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
9. |
Gregor Jiří
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
10. |
Brožková Veronika
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
11. |
Fajmonová Natálie
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
12. |
Kubant Petr
Základní škola, Prachovice, okres Chrudim
|
13. |
Sahula Vladimír
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
14. |
Kubant Ondřej
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
15. |
Šťava Milan
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
16. |
Adámek Jiří
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
|
17. |
Šikl Vojtěch
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
18. |
Lysý Karel
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
19. |
Krejčová Lucie
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
20. |
Rájová Eliška
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
21. |
Jirásková Eliška
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
22. |
Ťopková Eliška
Základní škola a mateřská škola Prosetín
|
23. |
Pešek Adam
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
|
24. |
Dolejšová Petra
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
25. |
Dolejšová Denisa
Základní škola, Prachovice, okres Chrudim
|
26. |
Hendrych Tomáš
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|