Chemická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
POZOR - změna místa konání soutěže - Univerzita Hradec Králové, Přírodovědecká fakulta, která se nachází v budově S, která je součástí kampusu univerzity Na Soutoku v centru Hradce Králové. Katedra chemie Přírodovědecké fakulty UHK, Hradec Králové, Hradecká ul. 1285
– nová budova „S“/ poslední budova kampusu UHK, vstup z „Univerzitního náměstí“ od kašny
- od Terminálu a vlakového nádraží je to buď zastávka Fakultní nemocnice nebo Heyrovského: 24,9 – zastávka Fakultní nemocnice a Fakultní nemocnice B, 1 a 8 – zastávka Fakultní nemocnice nebo Heyrovského, 2 – zastávka Zimní stadion
- 16 a 23 jedou přes zastávku Zimní stadion a Fakultní nemocnice/B,
GPS souřadnice 50°20'37.950"N, 15°82'8.7967"E
Žáci vybraní do KK CHO D budou uvedeni v seznamu pod nadpisem Soutěžící níže na této stránce a bližší informace k soutěži naleznete v příloze Organizační informace KK CHO D.
Registrace do soutěže probíhá jako v loňském roce na tomto portále soutěží
http://souteze.ccvpardubice.cz/
a zároveň na nových stránkách chemické olympiády
Příručku k registraci na portálu CHO naleznete v příloze.
Do krajského kola postupují první čtyři účastníci z každého okresu a dále doplňujeme podle výše získaných bodů do
počtu 22 účastníků (kapacita nových soutěžních prostorů).
Přiložené soubory
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Kučerová Kamila
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
2. |
Herink Ondřej
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
3. |
Gregora Filip
Gymnázium Lanškroun
|
4. |
Vostrčil Matěj
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
5. |
Pešek Michael
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
6. |
Hortlík Štěpán
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
7. |
Bryšková Pavlína
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
8. |
Martiník Matěj
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
9. |
Šimek Martin
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
10. |
Kropáčková Michaela
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
11. |
Faiman Ondřej
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
12. |
Valenta Lukáš
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
|
13. |
Doležalová Šárka
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
14. |
Jirečková Alžběta
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
15. |
Jirout Matěj
Gymnázium Vysoké Mýto
|
16. |
Králíčková Barbora
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
17. |
Kropáček Michal
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
|
18. |
Horníčková Nikola
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
|
19. |
Anderlová Katrin
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
|
20. |
Jílková Adéla
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
21. |
Vlášková Viktorie
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
22. |
Češka Ondřej
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|