školní rok: 2021/2022
kód:
Pythagoriáda
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
Stav: nominace
Úroveň: školní
Organizační garant kola: Mgr. Leoš Lukaštík
Místo konání: Základní škola, Skuteč, Smetanova 304
Organizátor kola: Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim, IČ 75016028
Termín konání: 18.11.2021
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Petrás Filip
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
2. |
Bureš Daniel
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
3. |
Nováčková Ester
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
4. |
Parolková Tereza
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
5. |
Ptáček Jan
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
6. |
Skočílek Martin
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
7. |
Vtípilová Karolína
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
8. |
Vodičková Simona
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
9. |
Adámková Tereza
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
10. |
Koráb Ondřej
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
11. |
Mlejnková Kateřina
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
12. |
Bureš Daniel
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
13. |
Havlíček Alexander
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
14. |
Peňáz Filip
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
15. |
Čonková Nella
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
16. |
Švandová Sára
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
17. |
Filáčková Nela
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
18. |
Ročňák Daniel
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
19. |
Cemperová Kateřina
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
20. |
Dudková Zuzana
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
21. |
Kysela Václav
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
22. |
Sejkora Leoš
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
23. |
Červeňák Kristián
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
24. |
Baloun Aleš
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
25. |
Brichta Lukáš
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
26. |
Ferko Dominik
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
27. |
Jurásek Martin
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
28. |
Pečenková Nikola
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
29. |
Půlpánová Veronika
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
30. |
Severýn Michal
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
31. |
Sodomková Anežka
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
32. |
Tótová Aneta
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
33. |
Tříska Michal
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
34. |
Škorpík Tomáš
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|