školní rok: 2021/2022
kód:
Olympiáda v českém jazyce
Chrudim
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Místo konání: DDM Chrudim
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Chrudim, IČ 72084553
Termín přihlášek: 21.03.2022
Termín konání: 28.03.2022
Prezence: bude upřesněno
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Škurková Natálie
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
2.
postup
|
Pešek Adam
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
3.
postup
|
Havlík Ondřej
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
4. |
Jirásek Filip
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
5. |
Vostřelová Barbora
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
6. |
Kopp Adam
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
|
7. |
Kolářová Kristýna
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
8. |
Paprštein David
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
|
9. |
Holubová Kateřina
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
10. |
Sockelová Adriana
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
11. |
Augustová Anna
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
|
12. |
Šrámková Nikola
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
|
13. |
Janková Miloslava
Základní škola a mateřská škola Proseč
|
14. |
Vomelová Anna
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
15. |
Vtípilová Tereza
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
16. |
Košinová Marie
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
|
17. |
Petrusová Monika
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
18. |
Blažek Dominik
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
|
19. |
Ratzenbek Jan
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
20. |
Fleško Milan
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
21. |
Kapitolová Veronika
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
22. |
Piknová Barbora
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
23. |
Binková Helena
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
|
24. |
Střížka Radim
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
25. |
Línek Matěj
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
|