školní rok: 2021/2022
kód:
Dějepisná olympiáda
Ústí nad Orlicí
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Dana Dostálková
Místo konání: DDM Duha Ústí nad Orlicí
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Duha Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 1600, IČ 72554291
Termín přihlášek: 15.03.2022
Termín konání: 22.03.2022
Prezence: 7:30 - 8:30
Přiložené soubory
Pozvánka na okresní kolo (157.38 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Kment Jáchym
Gymnázium Vysoké Mýto
|
2.
postup
|
Koziol Jan
Gymnázium Vysoké Mýto
|
3.
postup
|
Hanyš Marek
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
4. |
Glac Jiří
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
|
5. |
Vojáčková Natálie
Základní škola Vysoké Mýto, Javornického
|
6. |
Drdlová Jana
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
|
7. |
Hájek Tomáš
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
8. |
Nováková Johana
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
9. |
Pavlíčková Andrea
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
|
10. |
Jansa Aleš
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
11. |
Beran Václav
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
12. |
Drašnar Josef Jan
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
13. |
Adamcová Ema
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
14. |
Pácha Bruno
Základní škola Vysoké Mýto, Javornického
|
15. |
Pomikálková Daniela
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
16. |
Krčál Matěj
Základní škola a mateřská škola Libchavy
|
17. |
Papayová Alice
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
18. |
Kusý Michal Willy
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
19. |
Tobiáš Krejčí
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
|
20. |
Šmerdová Nella
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
21. |
Robenek Kryštof
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
|
22. |
Lichtenberková Nela
Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí
|
23. |
Suchomel Kryštof
Základní škola a mateřská škola Libchavy
|
24. |
Krátký Jan Petr
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
25. |
Kočí Filip
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
|