Kalendář soutěží

název:

Celkem: 215 |< << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> >| 9/11 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 1. VV Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 1. L Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie F Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie E Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Mgr. Martin Falta
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie E Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie E Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie F Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Josef Holický
03.04.2019 Olympiáda v českém jazyce kategorie SŠ Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Romana Fáčková
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie E Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Josef Holický
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie F Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Mgr. Martin Falta
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie F Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
04.04.2019 Olympiáda v českém jazyce kategorie ZŠ Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Helena Pilařová
05.04.2019 Biologická olympiáda kategorie B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Najbert Jaroslav Mgr.
06.04.2019 Chemická olympiáda kategorie C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: MUDr. Ing. Zdeněk Bureš
09.04.2019 Matematická olympiáda kategorie Z6 Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
09.04.2019 Matematická olympiáda kategorie Z6 Svitavy (okresní)
organizační garant: Mgr. Ivana Hynková
odborný garant: RNDr. Ludmila Kynclová
09.04.2019 Matematická olympiáda kategorie Z8 Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Jana Plíšková
09.04.2019 Matematická olympiáda kategorie Z8 Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
09.04.2019 Matematická olympiáda kategorie Z8 Svitavy (okresní)
organizační garant: Mgr. Ivana Hynková
odborný garant: RNDr. Ludmila Kynclová
09.04.2019 Matematická olympiáda kategorie Z6 Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Jana Plíšková

Celkem: 215 |< << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> >| 9/11 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje