Kalendář soutěží

název:

Celkem: 176 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 8/9 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
10.04.2019 Biologická olympiáda kategorie D Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Růžička Jan Mgr.
10.04.2019 Biologická olympiáda kategorie D Svitavy (okresní)
organizační garant: Mgr. Filip Jetmar
odborný garant: Mgr. Filip Jetmar
10.04.2019 Biologická olympiáda kategorie D Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
10.04.2019 Biologická olympiáda kategorie D Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Soňa Petridesová
16.04.2019 Biologická olympiáda kategorie C Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Soňa Petridesová
16.04.2019 Biologická olympiáda kategorie C Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Růžička Jan Mgr.
16.04.2019 Biologická olympiáda kategorie C Svitavy (okresní)
organizační garant: Mgr. Filip Jetmar
odborný garant: Mgr. Filip Jetmar
16.04.2019 Biologická olympiáda kategorie C Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
24.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie E Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Josef Holický
25.04.2019 Soutěž v programování kategorie Programovací jazyky žáci Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: RNDr. Jana Reslová
25.04.2019 Soutěž v programování kategorie Programování webu Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: RNDr. Jana Reslová
25.04.2019 Soutěž v programování kategorie Programovací jazyky mládež Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: RNDr. Jana Reslová
29.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Vícha Vladimír RNDr.
29.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie D Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Vícha Vladimír RNDr.
29.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Vícha Vladimír RNDr.
04.05.2019 Chemická olympiáda kategorie B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: MUDr. Ing. Zdeněk Bureš
16.05.2019 Biologická olympiáda kategorie C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
21.05.2019 Fyzikální olympiáda kategorie G Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Středa Petr PhDr. Ph.D.
21.05.2019 Fyzikální olympiáda kategorie G Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
24.05.2019 Biologická olympiáda kategorie D Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková

Celkem: 176 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 8/9 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje