Kalendář soutěží

název:

Celkem: 215 |< << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> >| 8/11 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Klokánek Chrudim (okresní)
organizační garant: Mgr. Věra Pilařová
26.03.2019 Mistrovství republiky v grafických předmětech kategorie Psaní na klávesnici Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Dostálová Stanislava, Ing.
26.03.2019 Mistrovství republiky v grafických předmětech kategorie Korektury textu Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Dostálová Stanislava, Ing.
27.03.2019 Soutěž v jazyce francouzském kategorie SŠ B1 Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Machatý Přemysl Mgr.
27.03.2019 Soutěž v jazyce francouzském kategorie ZŠ A2 Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Machatý Přemysl Mgr.
27.03.2019 Soutěž v jazyce francouzském kategorie SŠ B2 Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Machatý Přemysl Mgr.
27.03.2019 Soutěž v jazyce španělském kategorie SŠ II Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: PhDr. Tomáš Kupka
27.03.2019 Soutěž v jazyce francouzském kategorie ZŠ A1 Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Machatý Přemysl Mgr.
27.03.2019 Soutěž v jazyce španělském kategorie SŠ III Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: PhDr. Tomáš Kupka
27.03.2019 Soutěž v jazyce španělském kategorie SŠ I Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: PhDr. Tomáš Kupka
29.03.2019 Soutěžní přehlídka žáků ZUŠ v literátně dramatickém oboru kategorie I.-VIII. Pardubický kraj (krajské)
29.03.2019 Biologická olympiáda kategorie A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Najbert Jaroslav Mgr.
02.04.2019 Matematická olympiáda kategorie C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Křišťanová Soňa Mgr.
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 3. L Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 2. VV Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 2. L Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 4. VV Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 3. VV Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 4. L Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Matematická olympiáda kategorie B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Křišťanová Soňa Mgr.

Celkem: 215 |< << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> >| 8/11 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje