Kalendář soutěží

název:

Celkem: 215 |< << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> >| 7/11 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
21.03.2019 Soutěž žáků ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje kategorie 0.-IX. Pardubický kraj (krajské)
21.03.2019 Dějepisná olympiáda kategorie ZŠ Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Zuzana Vlasáková
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Kadet Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Cvrček Chrudim (okresní)
organizační garant: Mgr. Věra Pilařová
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Student Chrudim (okresní)
organizační garant: Mgr. Věra Pilařová
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Junior Chrudim (okresní)
organizační garant: Mgr. Věra Pilařová
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Junior Pardubice (okresní)
organizační garant: Mgr. Marie Hladíková
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Junior Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: RNDr. Ivana Chaloupková
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Student Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: RNDr. Ivana Chaloupková
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Student Pardubice (okresní)
organizační garant: Mgr. Marie Hladíková
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Kadet Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: RNDr. Ivana Chaloupková
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Cvrček Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Cvrček Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: RNDr. Ivana Chaloupková
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Benjamín Chrudim (okresní)
organizační garant: Mgr. Věra Pilařová
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Klokánek Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Benjamín Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Klokánek Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: RNDr. Ivana Chaloupková
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Kadet Chrudim (okresní)
organizační garant: Mgr. Věra Pilařová
22.03.2019 Chemická olympiáda kategorie D Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: MUDr. Ing. Zdeněk Bureš
22.03.2019 Matematický klokan kategorie Benjamín Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: RNDr. Ivana Chaloupková

Celkem: 215 |< << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> >| 7/11 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje