Kalendář soutěží

název:

Celkem: 173 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 7/9 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
27.03.2019 Soutěž v jazyce francouzském kategorie ZŠ A1 Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Machatý Přemysl Mgr.
27.03.2019 Soutěž v jazyce španělském kategorie SŠ III Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: PhDr. Tomáš Kupka
27.03.2019 Soutěž v jazyce francouzském kategorie ZŠ A2 Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Machatý Přemysl Mgr.
27.03.2019 Soutěž v jazyce francouzském kategorie SŠ B1 Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Machatý Přemysl Mgr.
27.03.2019 Soutěž v jazyce španělském kategorie SŠ I Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: PhDr. Tomáš Kupka
27.03.2019 Soutěž v jazyce španělském kategorie SŠ II Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: PhDr. Tomáš Kupka
29.03.2019 Soutěžní přehlídka žáků ZUŠ v literátně dramatickém oboru kategorie I.-VIII. Pardubický kraj (krajské)
29.03.2019 Biologická olympiáda kategorie A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Najbert Jaroslav Mgr.
02.04.2019 Matematická olympiáda kategorie C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Křišťanová Soňa Mgr.
02.04.2019 Matematická olympiáda kategorie B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Křišťanová Soňa Mgr.
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie F Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Josef Holický
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie E Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie F Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Mgr. Martin Falta
03.04.2019 Olympiáda v českém jazyce kategorie SŠ Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Romana Fáčková
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie F Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie E Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Mgr. Martin Falta
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie E Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Josef Holický
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie F Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie E Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
04.04.2019 Olympiáda v českém jazyce kategorie ZŠ Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Helena Pilařová

Celkem: 173 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 7/9 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje