Kalendář soutěží

název:

Celkem: 176 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 6/9 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
29.03.2019 Soutěžní přehlídka žáků ZUŠ v literátně dramatickém oboru kategorie I.-VIII. Pardubický kraj (krajské)
29.03.2019 Biologická olympiáda kategorie A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Najbert Jaroslav Mgr.
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 4. L Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Matematická olympiáda kategorie C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Křišťanová Soňa Mgr.
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 4. VV Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 2. VV Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 3. L Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 1. VV Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 1. L Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 2. L Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Evropa ve škole kategorie 3. VV Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Ing. Zora Hrabaňová
02.04.2019 Matematická olympiáda kategorie B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Křišťanová Soňa Mgr.
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie F Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Josef Holický
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie E Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie F Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie F Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie F Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Mgr. Martin Falta
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie E Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
03.04.2019 Olympiáda v českém jazyce kategorie SŠ Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Jana Línková
03.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie E Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Josef Holický

Celkem: 176 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 6/9 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje