Kalendář soutěží

název:

Celkem: 215 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >| 6/11 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
14.03.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie II. A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Jarmila Staňková
15.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 3. Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
15.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 4. Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
18.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 0. Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
18.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 2. Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
18.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 1. Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
19.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 4. Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
19.03.2019 Soutěž v ruském jazyce kategorie SŠ II Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: PaedDr. Jana Malinová
19.03.2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Jana Plíšková
19.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 3. Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
19.03.2019 Soutěž v ruském jazyce kategorie ZŠ a VG Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: PaedDr. Jana Malinová
19.03.2019 Soutěž v ruském jazyce kategorie SŠ III Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: PaedDr. Jana Malinová
19.03.2019 Soutěž v ruském jazyce kategorie SŠ I Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: PaedDr. Jana Malinová
19.03.2019 Soutěž žáků ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů kategorie 0.-IV. Pardubický kraj (krajské)
20.03.2019 Soutěž žáků ZUŠ ve hře na akordeon kategorie 0.-X. Pardubický kraj (krajské)
20.03.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.03.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.03.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.03.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie D Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.03.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Pardubický kraj (krajské)

Celkem: 215 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >| 6/11 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje