Kalendář soutěží

název:

Celkem: 215 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >| 5/11 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
01.03.2019 Chemická olympiáda kategorie D Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Mgr. Dana Dostálková
odborný garant: Fojtík František Mgr.
01.03.2019 Chemická olympiáda kategorie D Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: RNDr. Zuzana Michálková
01.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 3. Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
05.03.2019 Chemická olympiáda kategorie D Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
05.03.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Svitavy (okresní)
06.03.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Pardubice (okresní)
07.03.2019 Olympiáda v německém jazyce kategorie II. B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Meissner Inga, M.A.
07.03.2019 Olympiáda v německém jazyce kategorie II. A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Meissner Inga, M.A.
07.03.2019 Olympiáda v německém jazyce kategorie II. C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Meissner Inga, M.A.
12.03.2019 Soutěžní přehlídka žáků ZUŠ ve sborovém zpěvu kategorie A0-A4 Pardubický kraj (krajské)
12.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 2. Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
12.03.2019 Soutěžní přehlídka žáků ZUŠ ve sborovém zpěvu kategorie B0-B4 Pardubický kraj (krajské)
12.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 0. Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
12.03.2019 Olympiáda v německém jazyce kategorie III. B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Burianová Zuzana Mgr.
12.03.2019 Olympiáda v německém jazyce kategorie III. A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Burianová Zuzana Mgr.
12.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 1. Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
14.03.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie III. C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Chalupová Soňa Mgr.
14.03.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie III. B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Chalupová Soňa Mgr.
14.03.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie II. B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Jarmila Staňková
14.03.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie III. A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Chalupová Soňa Mgr.

Celkem: 215 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >| 5/11 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje