Kalendář soutěží

název:

Celkem: 173 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 5/9 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
07.03.2019 Olympiáda v německém jazyce kategorie II. B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: PhDr. Marie Dvořáková
07.03.2019 Olympiáda v německém jazyce kategorie II. A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: PhDr. Marie Dvořáková
12.03.2019 Soutěžní přehlídka žáků ZUŠ ve sborovém zpěvu kategorie B0-B4 Pardubický kraj (krajské)
12.03.2019 Olympiáda v německém jazyce kategorie III. A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Burianová Zuzana Mgr.
12.03.2019 Olympiáda v německém jazyce kategorie III. B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Burianová Zuzana Mgr.
12.03.2019 Soutěžní přehlídka žáků ZUŠ ve sborovém zpěvu kategorie A0-A4 Pardubický kraj (krajské)
14.03.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie III. A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Chalupová Soňa Mgr.
14.03.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie II. B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Jarmila Staňková
14.03.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie III. C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Chalupová Soňa Mgr.
14.03.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie III. B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Chalupová Soňa Mgr.
14.03.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie II. A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Jarmila Staňková
19.03.2019 Soutěž žáků ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů kategorie 0.-IV. Pardubický kraj (krajské)
19.03.2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Jana Plíšková
20.03.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.03.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.03.2019 Soutěž žáků ZUŠ ve hře na akordeon kategorie 0.-X. Pardubický kraj (krajské)
20.03.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Pardubický kraj (krajské)
20.03.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie D Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.03.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
21.03.2019 Soutěž žáků ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje kategorie 0.-IX. Pardubický kraj (krajské)

Celkem: 173 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 5/9 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje