Kalendář soutěží

název:

Celkem: 215 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >| 4/11 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie D Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie C Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie D Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie B Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie C Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie A Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie A Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie B Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
20.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů kategorie 0.-IV. Pardubice (okresní)
21.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ ve hře na akordeon kategorie 0.-X. Chrudim (okresní)
21.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ ve hře na akordeon kategorie 0.-X. Pardubice (okresní)
26.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů kategorie 0.-IV. Svitavy (okresní)
27.02.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 0. Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
27.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ ve hře na akordeon kategorie 0.-X. Ústí nad Orlicí (okresní)
27.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů kategorie 0.-IV. Chrudim (okresní)
27.02.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Chrudim (okresní)
27.02.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 1. Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
28.02.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 2. Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
28.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů kategorie 0.-IV. Ústí nad Orlicí (okresní)
28.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ ve hře na akordeon kategorie 0.-X. Svitavy (okresní)

Celkem: 215 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >| 4/11 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje