Kalendář soutěží

název:

Celkem: 173 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 3/9 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
14.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie II. B Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
14.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie II. A Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Jarmila Staňková
14.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie I. A Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
14.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie II. A Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
14.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie I. B Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Mgr. Dana Dostálková
14.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie III. A Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Mgr. Dana Dostálková
odborný garant: Mgr. Dana Dostálková
14.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie I. A Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
14.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie I. B Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Jarmila Staňková
14.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie II. A Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
14.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie I. B Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
14.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie I. B Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
14.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie II. B Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Jana Línková
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie B Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie A Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie D Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie A Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
odborný garant: Pavel Padyásek, DiS.
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie A Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie C Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie D Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie A Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková

Celkem: 173 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 3/9 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje