Kalendář soutěží

název:

Celkem: 176 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 2/9 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
27.02.2019 Soutěž v anglickém jazyce kategorie III. A Svitavy (okresní)
organizační garant: Huf Josef Mgr.
odborný garant: Huf Josef Mgr.
27.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů kategorie 0.-IV. Chrudim (okresní)
27.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ ve hře na akordeon kategorie 0.-X. Ústí nad Orlicí (okresní)
27.02.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Chrudim (okresní)
27.02.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 0. Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
27.02.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 1. Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
28.02.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 2. Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
28.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů kategorie 0.-IV. Ústí nad Orlicí (okresní)
28.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ ve hře na akordeon kategorie 0.-X. Svitavy (okresní)
01.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 3. Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
01.03.2019 Chemická olympiáda kategorie D Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Mgr. Dana Dostálková
odborný garant: Fojtík František Mgr.
01.03.2019 Chemická olympiáda kategorie D Chrudim (okresní)
organizační garant: Mgr. Věra Pilařová
odborný garant: RNDr. Zuzana Michálková
04.03.2019 Chemická olympiáda kategorie D Svitavy (okresní)
organizační garant: Škavrada Michal Ing., Ph.D.
odborný garant: Škavrada Michal Ing., Ph.D.
05.03.2019 Chemická olympiáda kategorie D Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
05.03.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Svitavy (okresní)
06.03.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Pardubice (okresní)
07.03.2019 Olympiáda v německém jazyce kategorie II. B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Meissner Inga, M.A.
07.03.2019 Olympiáda v německém jazyce kategorie II. A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Meissner Inga, M.A.
07.03.2019 Olympiáda v německém jazyce kategorie II. C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Meissner Inga, M.A.
12.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 1. Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková

Celkem: 176 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 2/9 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje