Kalendář soutěží

název:

Celkem: 176 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 1/9 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie A Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie C Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie D Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie B Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie C Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie B Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Jana Línková
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie A Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie C Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
odborný garant: Pavel Padyásek, DiS.
20.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů kategorie 0.-IV. Pardubice (okresní)
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie D Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie A Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
odborný garant: Pavel Padyásek, DiS.
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie C Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie B Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie D Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
odborný garant: Pavel Padyásek, DiS.
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie A Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie D Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Libuše Němcová
20.02.2019 Zeměpisná olympiáda kategorie B Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
odborný garant: Pavel Padyásek, DiS.
21.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ ve hře na akordeon kategorie 0.-X. Pardubice (okresní)
21.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ ve hře na akordeon kategorie 0.-X. Chrudim (okresní)
26.02.2019 Soutěž žáků ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů kategorie 0.-IV. Svitavy (okresní)

Celkem: 176 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 1/9 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje