školní rok: 2018/2019
kód: A 7
Matematická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Soňa Petridesová
Odborný garant kola: Mgr. Jana Plíšková
Místo konání: ZŠ Josefa Ressla 2258, 530 02 Pardubice
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334, IČ 48161233
Termín přihlášek: 28.02.2019
Termín konání: 19.03.2019
Prezence: 8:30 hod., předpokládaný čas ukončení soutěže:13:15 hod.
Postupový klíč: úspěšní řešitelé okresního kola
Přiložené soubory
Pozvánka na KK MO Z9 a podrobné informace (70.00 KB)
Zadání KK MO Z9 (80.65 KB)
Řešení KK MO Z9 (102.61 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Brázda Vít
Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305
|
2. |
Tefr Šimon
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
3. |
Smetana Michal
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
4. |
Grubhoffer Stanislav
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
5. |
Juza Vojtěch
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
6. |
Nečesaný David
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
7. |
Kotvová Kateřina
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
8. |
Bernard Prokop
Gymnázium Žamberk
|
9. |
Komárek Aleš
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
10. |
Burešová Kateřina
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
11. |
Horák Vojtěch
Gymnázium Lanškroun
|
12. |
Poláček Matouš
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
13. |
Chvojková Ema
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
14. |
Dušek Bohuslav
Gymnázium Žamberk
|
15. |
Krušinová Jana
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
16. |
Volhejn Jan
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
17. |
Vargová Anežka
Masarykova základní škola Polička
|
18. |
Švestková Pavlína
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
19. |
Roušar David
Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11
|
20. |
Skalická Zuzana
Gymnázium Vysoké Mýto
|
21. |
Hlavsa Alexander
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
22. |
Zieris Otakar
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
|
23. |
Tengler Jáchym
Masarykova základní škola Polička
|
24. |
Kubešová Eliška
Gymnázium Lanškroun
|
25. |
Janková Aneta
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
26. |
Doleček Antonín
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|