školní rok: 2018/2019
kód: A 4
Dějepisná olympiáda
Ústí nad Orlicí
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Dana Dostálková
Odborný garant kola: Mgr. Dana Dostálková
Místo konání: DDM Duha Ústí nad Orlicí
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Duha Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 1600, IČ 72554291
Termín přihlášek: 20.12.2018
Termín konání: 16.01.2019
Prezence: 7:30 - 8:30
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Marek Kryštof
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
2.
postup
|
Horák Vojtěch
Gymnázium Lanškroun
|
3. |
Filipová Monika
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
4. |
Hejl Šimon
Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí
|
5. |
Nikolínko Tomáš
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
6. |
Sýkora Jan
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
7. |
Hanzl Martin
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
|
8. |
Mužík Martin
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
9. |
Pospíšil Matěj
Základní škola Vysoké Mýto, Javornického
|
10. |
Vabroušek Petr
Gymnázium Lanškroun
|
11. |
Marciš Marek
Základní škola Vysoké Mýto, Javornického
|
12. |
Čepičková Kateřina
Gymnázium Vysoké Mýto
|
13. |
Pazourek Martin
Základní škola Žamberk, 28. října 581
|
14. |
Stráník Tomáš
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
|
15. |
Ježdík Jan
Gymnázium Žamberk
|
16. |
Bín Vratislav
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
|
17. |
Grusová Karolína
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
18. |
Skalický Jan
Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí
|
19. |
Klíma Zbyněk
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
|
20. |
Vincencová Adéla
Základní škola M. Choceňského, Choceň
|
21. |
Vágner Daniel
Základní škola Letohrad, U Dvora 745
|
22. |
Fiala Matouš
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
23. |
Nejedlá Kateřina
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
24. |
Šilar Lukáš
Základní škola M. Choceňského, Choceň
|
25. |
Jedlička Lukáš
Základní škola Žamberk, 28. října 581
|
26. |
Tejkl Tomáš
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
|
27. |
Rybka Filip
Základní škola Letohrad, U Dvora 745
|
28. |
Chromý Maxim
Základní škola a mateřská škola Libchavy
|
29. |
Kubíčková Tereza
Základní škola Letohrad, Komenského 269
|
30. |
Lásko Martin
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
|
31. |
Kopecký Vojtěch
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
32. |
Večeřa Jan
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
|
33. |
Filipová Kristýna
Základní škola Letohrad, Komenského 269
|
34. |
Krčmárek Filip
Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11
|
35. |
Hricinová Jana
Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
36. |
Šlezinger Jonáš
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
|
37. |
Sládek Petr
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
38. |
Chládek Filip
Základní škola a mateřská škola Libchavy
|
39. |
Černohorská Daniela
Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|