školní rok: 2018/2019 kód: A 4

Dějepisná olympiáda

kategorie:

Pardubice

Stav: nominace
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Jana Línková
Odborný garant kola: Mgr. Zuzana Vlasáková
Místo konání: DDM BETA - přísálí ABC klubu, Štolbova ul., Pardubice
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže BETA Pardubice, IČ 72051159
Termín přihlášek: 17.12.2018
Termín konání: 16.01.2019
Prezence: 8,30 - 9,00

Tematické zaměření ročníku: „Za poznáním, za obchodem i za prací aneb Cesty jako tepny civilizace“

Soutěž je určena žákům 8. a 9. ročníků základních škol, 3. a 4. ročníků osmiletých gymnázií

a 1. a 2. ročníků šestiletých gymnázií a je jednotná pro celé území České republiky.

 

 

Hranice pro postup do okresního kola byla 51 bodů, vítěz školního kola postupuje vždy,

za školu pak maximálně 3 soutěžící.

Výsledkovou listinu okresního kola najdete pod přiloženými soubory dole.

 

odkaz k registraci do on-line kurzu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlBIiSmHSg4I5RK48-GJWBI49s7CV3NKGkXQ0jCSxTJ2IFJA/viewform

On-line kurz je volnou (nepovinnou) součástí Dějepisné olympiády a je určen vítězům okresního kola, tedy soutěžícím postupujícím do kola krajského. Informace a termíny k on-line kurzu naleznete na http://www.talentovani.cz/dejepisna-olympiada.

Po ukončení registrace (21. - 25. ledna 2019) obdrží zaregistrovaní účastníci od administrátora mail s přihlašovacími údaji do kurzu.

 

Doplňující info k okresnímu, krajskému i celostátnímu kolu najdete na:

http://www.talentovani.cz/dejepisna-olympiada

 

Přiložené soubory

propozice (219.48 KB)
pokyny (19.54 KB)

Soutěžící

Jméno
1.
postup
Pavlík Adam
Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305
2.
postup
Jizba Antonín
Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
3.
postup
Drábek Daniel
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
4.
postup
Petráš Martin
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
5. Vaňková Adéla
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
6. Lustig Josef
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
7. Ďulina Aleš
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
8. Poláčková Markéta
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
9. Novotný Šimon
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
10. Brázda Vít
Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305
11. Shejbal Filip
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
12. Vavříček Ondřej
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
13. Rudzinski Radek
Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice
14. Tichý David
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
15. Ryšavá Karolína
Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305
16. Novák Lukáš
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
17. Brož Dominik
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
18. jeřáb Michal
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
19. Tichý Vojtěch
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
20. Koblížek Adam
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
21. Jezdinský Richard
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
22. Merta Milan
Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice
23. Mašek Samuel Rudolf
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
24. Slánský Šimon
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
25. Brož Filip
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
26. Černohous Erik
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
27. Ulrych Tomáš
Základní škola Sezemice, okres Pardubice
28. Pejřilová Eliška
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
29. Kloz Jan
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
30. Hájek Jakub
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
31. Velčovská Tereza
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
32. Malinská Dorothea
Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice
33. Krehan Vojtěch
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
34. Lidák Bartoloměj
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
35. Mates Tadeáš
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
36. Bartek Filip
Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748
37. Kadavý František
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
38. Kalvach Kryštof
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
39. Křivková Tereza
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
40. Křivková Markéta
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
41. Machura David
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
42. Pokorný Ladislav
Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
Logo Pardubického kraje