Pythagoriáda
Ústí nad Orlicí
Podřízená kola
Na portál soutěží uvádějte, prosím, celkový počet účastníků školního kola v dané kategorii a jmenovitě uveďte nejúspěšnější žáky vaší školy s počtem získaných bodů.
Postupový klíč: výběr účastníků do okresního kola proběhne na základě počtu přihlášených žáků z jednotlivých škol a výsledků ve školním kole nejpozději do týdne po termínu zadávání přihlášek, tj. po 30.4.2019.
Ne všichni úspěšní řešitelé školního kola musí postoupit do okresního kola.
Seznam postupujících do OK bude zveřejněn na portále soutěží v prezenční listině.
SAMOSTATNÁ PÍSEMNÁ POZVÁNKA UŽ NEBUDE ZASÍLÁNA SOUTĚŽÍCÍM ANI ŠKOLE.
Postupový klíč:
Do okresního kola v kategorii ZŠ 6 postupují soutěžící, kteří ve školním kole získali 10 a více bodů.
Odměny a diplomy pro první 3 nejlepší soutěžící budou po vyhodnocení odbornou porotou (cca 3 dny po konání okresního kola) připraveny v kanceláři DDM Duha Ústí nad Orlicí a školy si je mohou vyzvednout do 28.6.2019.
Přiložené soubory
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Benešová Klára
Gymnázium Vysoké Mýto
|
2. |
Kylar Ondřej
Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí
|
3. |
Filipová Alice
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
4. |
Karešová Sára
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
5. |
Švecová Natálie
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
6. |
Eliáš Adam
Gymnázium Vysoké Mýto
|
7. |
Černohorský Erik
Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
8. |
Udržal Jakub
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
9. |
Mocek Jáchym
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
10. |
Hošek Dominik
Gymnázium Vysoké Mýto
|
11. |
Holubová Nela
Gymnázium Vysoké Mýto
|
12. |
Simonová Monika
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
13. |
Suchomelová Barbora
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
14. |
Vavrek Tony
Gymnázium Vysoké Mýto
|
15. |
Klas Štěpán
Gymnázium Vysoké Mýto
|
16. |
Vopařil Tomáš
Základní škola a mateřská škola Libchavy
|
17. |
Beneš Vojtěch
Gymnázium Vysoké Mýto
|
18. |
Šeda Josef
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
19. |
Kalousková Adéla
Základní škola Žamberk, Nádražní 743
|
20. |
Mlynář Marek
Základní škola Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí
|
21. |
Boušek Marek
Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332
|
22. |
Mareš Jan
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
23. |
Trnková Eliška
Gymnázium Vysoké Mýto
|
24. |
Vrátil Jáchym
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
|
25. |
Jansa Aleš
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
26. |
Neklová Anna
Gymnázium Vysoké Mýto
|
27. |
Laba Matyáš
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
|
28. |
Bláha Dominik
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
29. |
Medek Josef
Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí
|
30. |
Dostálková Dominika
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
|
31. |
Drdlová Jana
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
|
32. |
Pinkasová Anna
Základní škola M. Choceňského, Choceň
|
33. |
Svoboda Marcel
Základní škola Žamberk, Nádražní 743
|