školní rok: 2018/2019
kód: A 2
Biologická olympiáda
Pardubice
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Soňa Petridesová
Odborný garant kola: Soňa Petridesová
Místo konání: o.p. DELTA, Gorkého 2658, 530 02 Pardubice
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334, IČ 48161233
Termín přihlášek: 20.03.2019
Termín konání: 16.04.2019
Prezence: 8:30
výběrový klíč - vždy vítěz z každé přihlášené školy, další účastníci dle nejvyšších získaných bodů do naplnění kapacity učeben.
Vstupní úkol si žáci přivezou s sebou.
Úspěšný řešitel - 60% možného bodového zisku.
Přiložené soubory
Pozvánka a podrobné informace (61.09 KB)
studijní materiály (9.81 MB)
seznam organismů opravený (964.14 KB)
vstupní úkoly opravené (670.56 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Kadaníková Tereza
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
2.
postup
|
Černá Adéla
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
3.
postup
|
Havránková Lucie
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
4.
postup
|
Dvořáčková Anežka
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|
5. |
Němcová Andrea
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
6. |
Vaňková Adéla
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
|
7. |
Knížková Veronika
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
8. |
Jurová Kristýna
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
9. |
Konůpek Ondřej
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
10. |
Prokopová Šárka
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
11. |
Kačírková Emma
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
12. |
Špinar Milan
Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice
|
13. |
Janko Josef
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
14. |
Odvárko Filip
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
|
15. |
Švanda Jan
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
|
16. |
Slánský Šimon
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
17. |
Chládková Barbora
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
|