školní rok: 2018/2019 kód: A 7

Matematická olympiáda

kategorie:

Chrudim

Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Odborný garant kola: Mgr. Bc. Milan Chalupník
Místo konání: DDM Chrudim
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Chrudim, IČ 72084553
Termín přihlášek: 15.01.2019
Termín konání: 30.01.2019
Prezence: 8.00

Věnujte, prosím, pozornost tomuto sdělení!

Pokud jste si stáhli zadání ze stránek MO již v dřívější době, upozorňuji na změnu.

Bylo nutné udělat dva zásahy do zadání, a to upřesnění v úloze Z6 – I – 3

a podstatný dodatek v úloze Z9 – I – 3, bez kterého by úloha neměla jednoznačnou odpověď.

Přiložené soubory

info-zet.pdf (123.69 KB)
Info MO (23.91 KB)
Organizační řád (394.75 KB)
Pokyny (47.94 KB)
Pozvánka (132.00 KB)

Soutěžící

Jméno
1. Střížka Radim
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
2. Šlégr Jaroslav
Základní škola a mateřská škola Proseč
3. Radilová Adéla
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
4. Malínský Tomáš
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
5. Huňáček Matěj
Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim
6. Jeřábková Eliška
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
7. Mádlová Andrea
Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim
8. Mrázek Tadeáš
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
9. Lacmanová Andrea
Základní škola a mateřská škola Proseč
10. Dlouhý Daniel
Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim
11. Axmannová Nikol
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
12. Prošková Eliška
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
13. Prášek Václav
Základní škola a mateřská škola Proseč
14. Janoušek Marek
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
15. Barbora Uhlířová
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
16. Kabeláčová Magdaléna
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
17. Nekvapil Lukáš
Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim
18. Hnízdilová Natálie
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
19. Kastner Leoš
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
20. Krušina Matěj
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
21. Piňosová Veronika
Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim
22. Brožka Karel
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
23. Schromm Sebastián
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
Logo Pardubického kraje