školní rok: 2018/2019 kód: A 9

Olympiáda v českém jazyce

kategorie:

Svitavy

Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Waltová Lenka
Místo konání: ZŠ nám. Míru 73, Svitavy
Organizátor kola: Středisko volného času Svitavy, IČ 72087145
Termín přihlášek: 17.01.2019
Termín konání: 29.01.2019

Úhrada jízdného:  

Soutěžícím, pedagogickému dozoru a porotě, ve výši jízdného hromadného dopravního prostředku. Cestovné bude vyplaceno na základě faktury vystavené vaší školou.

Ceny: 

První tři nejlepší soutěžící, kteří se stanou úspěšnými řešiteli, okr. kola získávají diplom a cenu

 

Pedagogický doprovod:

- soutěžící doprovází osoba starší 18 let

- psací potřeby, přezůvky         

Přiložené soubory

Pokyny ČJ.pdf (304.65 KB)

Soutěžící

Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno
1.
postup
Hanzlová Barbora
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
2.
postup
Duchoslavová Alžběta
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
3.
postup
Růžičková Veronika
Gymnázium, Moravská Třebová, Svitavská 310
4. Štaudová Barbora
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
5. Tůmová Daniela
Gymnázium, Moravská Třebová, Svitavská 310
6. Grulichová Kateřina
Základní škola Jevíčko
7. Bergerová Nikola
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
8. Lidmilová Barbora
Základní škola Bystré, okres Svitavy
9. Pilařová Zuzana
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
10. Matoušková Pavlína
Gymnázium, obchodní akademie, vyšší odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
11. Colledge Noemi
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
12. Vargová Anežka
Masarykova základní škola Polička
13. Luňáčková Tina
Základní škola Bystré, okres Svitavy
14. Nešporová Amálie
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
15. Charvátová Eliška
Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy
16. Žádná Tereza
Základní škola Svitavy, Felberova 2
17. Kalina Jan
Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy
18. Andrlík Jakub
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
19. Bočková Nikol
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
20. Crhová Karolína
Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy
21. Tylšarová Veronika
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
22. Ilčíková Anežka
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
23. Piknová Eva
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
24. Tengler Jáchym
Masarykova základní škola Polička
25. Nývltová Noemi
Gymnázium, obchodní akademie, vyšší odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
26. Hrubý Adam
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
27. Balajková Barbora
Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy
28. Slavíková Natálie
Základní škola Sloupnice
29. Horáček Tomáš
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
30. Beneš Petr
Základní škola Sloupnice
31. Schmidtová Adéla
Základní škola Jevíčko
32. Juránková Adéla
Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy
33. Říhová Barbora
Základní škola Svitavy, Felberova 2
34. Novák Svatomír
Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy
35. Kusá Kateřina
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
36. Kusá Kamila
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
37. Pavlíčková Šárka
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
38. Vopařilová Anežka
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
39. Pelíšek Daniel
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
40. Nykodýmová Eliška
Základní škola Na Lukách Polička
41. Pokludová Martina
Základní škola Na Lukách Polička
42. Ptáčková Vendula
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
43. Písková Hana
Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy
44. Čapková Eva
Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy
Logo Pardubického kraje