školní rok: 2018/2019 kód: A 4

Dějepisná olympiáda

kategorie:

Svitavy

Stav: nominace
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Najbert Jaroslav Mgr.
Odborný garant kola: Pavlišová Ivana PhDr.
Místo konání: Gymnázium, OA, VOŠ a JŠ s právem SJZ Svitavy
Termín přihlášek: 20.12.2018
Termín konání: 16.01.2019
Prezence: 8. 00 - 8. 30

Tematické zaměření ročníku: „Za poznáním, za obchodem i za prací aneb Cesty jako tepny civilizace“

 Doporučená literatura

školní kolo: Učebnice dějepisu pro II. stupeň ZŠ a víceletá gymnázia od různých nakladatelství se schválenou  

                    doložkou MŠMT

okresní kolo:  LNĚNIČKOVÁ, J. České země v době baroka. 1994. Praha: Albatros. ISBN: 80-00-00066-0

                       LNĚNIČKOVÁ, J. České země v době obrození. 1995. Praha: Albatros. ISBN: 80-00-00375-9

                       EFMERTOVÁ, M., C. České země 1848-1918. 1995. Praha: Albatros. ISBN: 80-00-00323-6

                       + literatura předchozího kola                                                               

                                                 

Soutěžící

Jméno
1.
postup
Prchal Daniel
Masarykova základní škola Polička
2.
postup
Labuda Vít
Gymnázium, obchodní akademie, vyšší odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
3.
postup
Feltlová Lenka
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
4.
postup
Synák Vojtěch
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
5. Kocanda Tomáš
Masarykova základní škola Polička
6. Jiruše Tomáš
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
7. Zoicas Daniel
Gymnázium, obchodní akademie, vyšší odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
8. Petrů Vojtěch
Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy
9. Kocman Martin
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
10. Lenoch Jan
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
11. Novotný Vítek
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
12. Poláková Kristýna
Základní škola Bystré, okres Svitavy
13. Vopařilová Anežka
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
14. Zahradníčková Barbora
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
15. Jílek Vojtěch
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
16. Šnobl Adam
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
17. Ivánek Ondřej
Gymnázium, Moravská Třebová, Svitavská 310
18. Jána Pavel
Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná
19. Mullerová Julie
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
20. Pruška Jan
Základní škola Bystré, okres Svitavy
21. Renzová Aneta
Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná
22. Procházka Jakub
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy
23. Kusá Kamila
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
24. Kuta Jiří
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
25. Štěrbová Kateřina
Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy
26. Vorlíček Jiří
Základní škola Na Lukách Polička
27. Macků Pavel
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
28. Ducháček Štěpán
Základní škola Vítějeves, okres Svitavy
29. Junek Jiří
Základní škola, Radiměř, okres Svitavy
30. Mlynářová Eliška
Základní škola Na Lukách Polička
31. Graciasová Hana
Základní škola Vítějeves, okres Svitavy
32. Šufana Valerij
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
Logo Pardubického kraje