školní rok: 2018/2019
kód: A 2
Biologická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Bc. Michaela Mzyková
Odborný garant kola: Mgr. Jaroslav Najbert
Místo konání: Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín konání: 05.04.2019
Dohled nad žáky před a po době vlastního průběhu soutěže či přehlídky zajišťuje vysílající škola, popř. zákonný zástupce. Pedagogický pracovník pověřený dohledem nad žáky odpovídá za kázeň a bezpečnost soutěžících po dobu jejich účasti na soutěži, vyjma doby přímého plnění soutěžních úkolů, kdy dohled přebírá organizátor soutěže či přehlídky.
Přiložené soubory
Tabulka koeficientů B 2019 (14.32 KB)
Definitivní pokyny pro KK BiO kat. B (44.50 KB)
Výsledková listina Kat. B (532.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Vostrčil Matěj
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
2. |
Blažek Vojtěch
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
3. |
Šimek Ondřej
Gymnázium Vysoké Mýto
|
4. |
Jirečková Alžběta
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
5. |
Kadžaja Diana
Gymnázium Lanškroun
|
6. |
Brancuská Lenka
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
7. |
Doležalová Šárka
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
8. |
Fišarová Gabriela
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
9. |
Bryšková Pavlína
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
10. |
Stará Anna
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
11. |
Čepelková Kateřina
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
12. |
Herink Ondřej
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
13. |
Trávníček Pavel
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
14. |
Lacman Radek
Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
|
15. |
Hofrichterová Nikol
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
16. |
Skalická Marie
Gymnázium Lanškroun
|
17. |
Slavík Martin
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
18. |
Skuckova Anastazie
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
19. |
Tenušáková Lenka
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
20. |
Juza Matyáš
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
21. |
Dolejš Jáchym
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
22. |
Vokálová Julia
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
23. |
Dvořáková Adéla
Gymnázium Vysoké Mýto
|
24. |
Nguyen Dan
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
25. |
Laštůvková Martina
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
26. |
Bulánková Barbora
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
27. |
Podhajský Jakub
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
28. |
Apltauerová Alena
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
29. |
Novotná Karolína
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
30. |
Bouška Štěpán
Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
|