školní rok: 2018/2019 kód: A 11

Pythagoriáda

Chrudim

Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Věra Pilařová
Odborný garant kola: Mgr. Olga Chaloupková
Místo konání: DDM Chrudim
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Chrudim, IČ 72084553
Termín přihlášek: 30.04.2019
Termín konání: 28.05.2019
Prezence: 8:00-8:15

Přiložené soubory

Propozice (49.13 KB)

Soutěžící

Jméno
1. Novák Samuel
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
2. Hanzl Marek
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
3. Dvořáček Lukáš
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
4. Ludvíková Anežka
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
5. Koblížková Jana
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
6. Málek Tomáš
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
7. Volf Matouš
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
8. Šulc Jan
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
9. Rusňáková Ema
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
10. Šupíková Pavla
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
11. Bureš Matěj
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
12. Pavlišová Elena
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
13. Bakulová Kateřina
Základní škola, Chrudim, Dr. Malíka 958
14. Mindžak Adam
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
15. Burešová Michaela
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
16. Supuka Eduard
Základní škola, Chrudim, Dr. Malíka 958
17. Řeháková Barbora
Základní škola, Chrudim, Dr. Malíka 958
18. Mrázová Markéta
Základní škola, Chrudim, Dr. Malíka 958
19. Huy Hoang Pham
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
20. Brázdová Renata
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
21. Lášek Zdeněk
Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim
22. Klemák Jakub
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
23. Honková Petra
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
24. Dřevikovská Kristýna
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
25. Matoušová Nela
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
Logo Pardubického kraje