školní rok: 2018/2019 kód: A 9

Olympiáda v českém jazyce

kategorie:

Chrudim

Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Místo konání: DDM Chrudim
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Chrudim, IČ 72084553
Termín přihlášek: 18.01.2019
Termín konání: 29.01.2019
Prezence: 8.00

Přiložené soubory

Propozice (61.30 KB)
Pozvánka (134.50 KB)

Soutěžící

Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno
1.
postup
Handlířová Johana
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
2.
postup
Burešová Kateřina
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
3.
postup
Kučerová Julie
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
4. Ďurišová Zuzana
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
5. Varhaník Štěpán
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
6. Malátová Anna
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
7. Kynclová Petra
Základní škola a mateřská škola Proseč
8. Drobná Anna
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
9. Rotbauerová Nela
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
10. Jílková Lucie
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
11. Nevole Jiří
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
12. Lupoměská Natálie
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
13. Šmok Jakub
Základní škola a mateřská škola Krouna
14. Bukáčková Alice
Základní škola a mateřská škola Proseč
15. Zelingerová Kateřina
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
16. Vítek Jiří
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
17. Dvořák Josef
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
18. Fajmonová Anna
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
19. Křivková Martina
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
20. Tomášková Kristýna
Základní škola a mateřská škola Krouna
21. Pavlíčková Vendula
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
22. Bromová Lucie
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
23. Horáková Daniela
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
24. Urbanová Adéla
Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim
25. Šlemrová Adéla
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
26. Krupka Jakub
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
27. Hrušková Tereza
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
Logo Pardubického kraje