školní rok: 2018/2019
kód: B 17
Mistrovství republiky v grafických předmětech
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Bc. Michaela Mzyková
Odborný garant kola: Ing. Stanislava Dostálová
Místo konání: OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín konání: 26.03.2019
Prezence: 9:00-9:30
Přiložené soubory
Výsledková listina (13.05 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Jirovský Jonáš
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
2. |
Kopecký Vojtěch
Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
|
3. |
Havlík Daniel
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
4. |
Špás Filip
Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o.
|
5. |
Korbel Tomáš
Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250
|
6. |
Nastoupil Ondřej
Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
|
7. |
Vilček Miroslav
Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
|
8. |
Lebedová 2 Lada
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
9. |
Hrdličková Veronika
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
10. |
Hladký Dominik
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
11. |
Otradovská Barbora
Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250
|
12. |
Bartoš Patrik
Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o.
|
13. |
Chytil Martin
Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250
|
14. |
Seidl Petr
AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.
|
15. |
Bednář František
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
16. |
Housková Denisa
Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
|
17. |
Rašková Monika
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
18. |
Kudrna Michal
AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.
|
19. |
Koutná Evelina
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
20. |
Dudychová Kamila
Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
|
21. |
Koumar Filip
Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o.
|
22. |
Novotný David
Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
|
23. |
Merkl Ondřej
AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.
|
24. |
Stehno Jiří
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|