školní rok: 2018/2019 kód: A 4

Dějepisná olympiáda

kategorie:

Chrudim

Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Odborný garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Místo konání: DDM Chrudim
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Chrudim, IČ 72084553
Termín přihlášek: 20.12.2018
Termín konání: 16.01.2019
Prezence: 8.00

Přiložené soubory

Propozice (62.25 KB)
Pozvánka (142.00 KB)

Soutěžící

Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno
1.
postup
Varhaník Štěpán
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
2.
postup
Koreček Josef
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
3.
postup
Kachlík Tomáš
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
4.
postup
Střížka David
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
5.
postup
Bohatý Matouš
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
6.
postup
Vávra David
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
7.
postup
Michálek Vojtěch
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
8.
postup
Polgárová Petra
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
9.
postup
Benešová Klára
Základní škola a mateřská škola Prosetín
10. Biško Oldřich
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
11. Krampera Jáchym
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
12. Lorenc Adam
Základní škola a mateřská škola Krouna
13. Bača Matyáš
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
14. Nevole Jiří
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
15. Řezníček Petr
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
16. Drapák Jan
Základní škola, Hlinsko, Resslova 603, okres Chrudim
17. Plšek Jiří
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
18. Fajmonová Anna
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
19. Balek Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
20. Bohatá Sára
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
21. Musílek Vít
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
22. Zdražil Jindřich
Základní škola, Hlinsko, Resslova 603, okres Chrudim
23. Král Benjamín
Základní škola a mateřská škola Prosetín
24. Beránková Karolína
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
25. Švadlenka David
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
26. Müllerová Hana
Základní škola, Seč, okres Chrudim
27. Sochor Jan
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
28. Tomášková Kristýna
Základní škola a mateřská škola Krouna
29. Bažantová Kristýna
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
30. Plíšek Marek
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
31. Zástěra Martin
Základní škola a mateřská škola Krouna
32. Budinská Klára
Základní škola, Rosice, okres Chrudim
33. Šimon Maxim
Základní škola, Rosice, okres Chrudim
34. Kárníková Iveta
Základní škola, Rosice, okres Chrudim
35. Dvořák Martin
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
Logo Pardubického kraje