školní rok: 2017/2018
kód: A6
Olympiáda v českém jazyce
Chrudim
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Místo konání: DDM Chrudim
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Chrudim, IČ 72084553
Termín přihlášek: 22.01.2018
Termín konání: 29.01.2018
Prezence: 8.00
Přiložené soubory
Pozvánka OK (134.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Pánková Anna
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
2.
postup
|
Koubová Justýna
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
3.
postup
|
Burešová Adéla
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
4. |
Krampera Jáchym
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
5. |
Meduna Matěj
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
6. |
Kodešová Klára
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
7. |
Kozderka Jakub
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
8. |
Lupoměská Natálie
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
|
9. |
Vostrčil Matěj
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
10. |
Ťopková Eliška
Základní škola a mateřská škola Prosetín
|
11. |
Tichá Barbora
Základní škola Včelákov, okres Chrudim
|
12. |
Frišová Pavlína
Základní škola a mateřská škola Prosetín
|
13. |
Šmok Jakub
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
14. |
Mokrý Maxim
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
15. |
Kuželová Dagmar
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
|
16. |
Janáček Radek
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
17. |
Zelingerová Kateřina
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
18. |
Pérková Natálie
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
19. |
Bureš Matyáš
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
20. |
Skokanová Alžběta
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
|
21. |
Holubová Aneta
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
22. |
Chadimová Andrea
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
|
23. |
Pecková Michaela
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
24. |
Kuberová Aneta
Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim
|
25. |
Řádková Jitka
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
|
26. |
Mrtková Karolína
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
27. |
Doležalová Nela
Základní škola a mateřská škola Proseč
|
28. |
Koupalová Anna
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
29. |
Coufalová Irena
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
|
30. |
Pavlíčková Kristýna
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
|
31. |
Červenková Valentýna
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
32. |
Lilková Dominika
Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim
|
33. |
Kysela Michal
Základní škola, Rosice, okres Chrudim
|
34. |
Linhart Marek
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
35. |
Vacek Vojtěch
Základní škola Včelákov, okres Chrudim
|
36. |
Bureš Jan
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
|