školní rok: 2017/2018
kód: A7
Dějepisná olympiáda
Chrudim
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Odborný garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Místo konání: DDM Chrudim
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Chrudim, IČ 72084553
Termín přihlášek: 10.01.2018
Termín konání: 17.01.2018
Prezence: 8.00
Přiložené soubory
Pozvánka OK (135.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Meduna Matěj
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
2.
postup
|
Vodičková Tereza
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
3.
postup
|
Kachlík Tomáš
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
4. |
Holubová Klára
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
5. |
Pešavová Veronika
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
|
6. |
Krampera Jáchym
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
7. |
Vítek David
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
8. |
Frišová Pavlína
Základní škola a mateřská škola Prosetín
|
9. |
Ťopková Eliška
Základní škola a mateřská škola Prosetín
|
10. |
Smetana Michal
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
11. |
Kynclová Barbora
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
12. |
Šmok Jakub
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
13. |
Bodláková Magdaléna
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
14. |
Brázda Filip
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
|
15. |
Michálek Vojtěch
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
16. |
Vostrčil Matěj
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
17. |
Výborná Amálie
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
18. |
Petr Antoš
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
19. |
Lichtenbergová Soňa
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
20. |
Lorenc Adam
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
21. |
Fajmonová Anna
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
22. |
Stehno Matěj
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
23. |
Slanina Jan
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
24. |
Schmidtová Tereza
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
|
25. |
Drabant Daniel
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
26. |
Čáslavský Josef
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
27. |
Bořilová Natálie
Základní škola, Prachovice, okres Chrudim
|