školní rok: 2017/2018
kód: A6
Olympiáda v českém jazyce
Ústí nad Orlicí
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Dana Dostálková
Odborný garant kola: Mgr. Dana Dostálková
Místo konání: DDM Duha Ústí nad Orlicí
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Duha Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 1600, IČ 72554291
Termín přihlášek: 22.01.2018
Termín konání: 29.01.2018
Prezence: 7:30 - 8:30
Přiložené soubory
Pozvánka na okresní kolo (384.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Hudecová Jana
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
2.
postup
|
Jiroušková Ema
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
3.
postup
|
Novotná Barbora
Gymnázium Vysoké Mýto
|
4. |
Junková Tereza
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
5. |
Musilová Elena
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
6. |
Kalousová Zdeňka
Základní škola Žamberk, 28. října 581
|
7. |
Bártková Patricie
Základní škola Vysoké Mýto, Javornického
|
8. |
Rosypal Jiří
Základní škola Vysoké Mýto, Javornického
|
9. |
Zpěváková Eliška
Gymnázium Lanškroun
|
10. |
Pechanec Jan
Gymnázium Vysoké Mýto
|
11. |
Chaloupka Václav
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
12. |
Moravcová Pavla
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
|
13. |
Hricinová Michaela
Gymnázium Žamberk
|
14. |
Sirová Pavlína
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
|
15. |
Sládková Kristýna
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
16. |
Cabalková Barbora
Základní škola Žamberk, 28. října 581
|
17. |
Mann Vojtěch Mikuláš
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
18. |
Motl Šimon
Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147
|
19. |
Ročková Berenika
Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
20. |
Hrabčuková Liliana
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
21. |
Macháčková Nikola
Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
22. |
Tauchmanová Veronika
Základní škola Letohrad, U Dvora 745
|
23. |
Bém Tadeáš
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
24. |
Škopová Alexandra
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
25. |
Foglová Anna
Základní škola Letohrad, U Dvora 745
|
26. |
Hrdličková Beáta
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
27. |
Musil Filip
Základní škola Žamberk, Nádražní 743
|
28. |
Komínková Kateřina
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
|
29. |
Jirků Michaela
Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí
|
30. |
Kosek Matěj
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
31. |
Kudláček Kryštof
Základní škola Žamberk, Nádražní 743
|
32. |
Toppisch Daniel
Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332
|
33. |
Železo Zdeněk
Gymnázium Žamberk
|
34. |
Bucháčková Karolína
Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332
|
35. |
Pecháčková Dominika
Základní škola a mateřská škola Libchavy
|
36. |
Kaplan Vladimír
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
37. |
Kosková Daniela
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
38. |
Frimlová Kateřina
Základní škola a mateřská škola Libchavy
|
39. |
Rybková Monika
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
|