školní rok: 2022/2023
kód:
Soutěž v jazyce anglickém
Svitavy
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Waltová Lenka
Místo konání: 3. ZŠ Litomyšl
Organizátor kola: Středisko volného času Svitavy, IČ 72087145
Termín přihlášek: 16.03.2023
Termín konání: 23.03.2023
Prezence: 8:30 - 9:00
Z důvodu úspor při financování soutěží a olympiád jsme nuceni přistoupit k těmto opatřením.
1) Tištěné diplomy/účastnické listy budou předány/zaslány pouze prvním 3 místům, ostatní diplomy/listy budou zaslány elektronickou formou.
2) Účastníkům nebude poskytnuto občerstvení.
3) Nebude propláceno jízdné.
Výsledky budou zpracovány v nejrychlejším možném čase, nejpozději však do 5 pracovních dní.
Přiložené soubory
Propozice_2023 - Soutěže v cizích jazycích (119.33 KB)
Pozvánka ZŠ, VG.doc (144.50 KB)
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1. |
Vobořil Daniel
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
2. |
Navrátil Matyáš
Základní škola Na Lukách Polička
|
3. |
Hammoud Hatim
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
4. |
Vašíček Radek
Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy
|
5. |
Vojtěchovský Tobias
Základní škola Jevíčko
|
6. |
Koutník Tomáš
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
7. |
Karpelesová Kateřina
Základní škola Svitavy, T. G. Masaryka 27
|
8. |
Černý Dominik
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
9. |
Horníček Kristián
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
10. |
Tumaková Barbora
Základní škola a Mateřská škola Třebařov, okres Svitavy
|
11. |
Špinka Vojtěch
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
12. |
Pazderová Ella
Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1
|
13. |
Tererová Natálie
Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy
|
14. |
Molišová Daniela
Základní škola a mateřská škola Hradec nad Svitavou, okres Svitavy
|
15. |
Luong Jana
Masarykova základní škola Polička
|
16. |
Zachař David
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
17. |
Mjachký Juraj
Základní škola, Radiměř, okres Svitavy
|