školní rok: 2022/2023
kód:
Soutěž v jazyce anglickém
Svitavy
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Waltová Lenka
Místo konání: 3. ZŠ Litomyšl
Organizátor kola: Středisko volného času Svitavy, IČ 72087145
Termín přihlášek: 16.03.2023
Termín konání: 23.03.2023
Prezence: 8:30 - 9:00
Z důvodu úspor při financování soutěží a olympiád jsme nuceni přistoupit k těmto opatřením.
1) Tištěné diplomy/účastnické listy budou předány/zaslány pouze prvním 3 místům, ostatní diplomy/listy budou zaslány elektronickou formou.
2) Účastníkům nebude poskytnuto občerstvení.
3) Nebude propláceno jízdné.
Výsledky budou zpracovány v nejrychlejším možném čase, nejpozději však do 5 pracovních dní.
Přiložené soubory
Propozice_2023 - Soutěže v cizích jazycích (119.33 KB)
Pozvánka ZŠ, VG.doc (144.50 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Vojtěchovská Barbora
Základní škola Jevíčko
|
2.
postup
|
Pokorná Mariana
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
3. |
Selicharová Tereza
Základní škola, Radiměř, okres Svitavy
|
4. |
Bisová Valentýna
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
5. |
Jukl Jiří
Masarykova základní škola Polička
|
6. |
Sotonová Stella
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
7. |
Tvarůžek Jakub
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
8. |
Koutná Tereza
Základní škola Svitavy, T. G. Masaryka 27
|
9. |
Juklová Anežka
Základní škola Na Lukách Polička
|
10. |
Pečenková Aneta
Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy
|
11. |
Jasanská Anna
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
12. |
Ondrůšek Tukesiga
Základní škola a mateřská škola Trstěnice, okres Svitavy
|
13. |
Dohnal Tadeáš
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
14. |
Doležal Jeroným
Základní škola a mateřská škola Hradec nad Svitavou, okres Svitavy
|
15. |
Van Sas Elishka
Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1
|
16. |
Šprojcarová Valérie
Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná
|
17. |
Čížková Veronika
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
18. |
Sirka Martin
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
19. |
Zelenda Nicolas
Základní škola a Mateřská škola Třebařov, okres Svitavy
|
20. |
Fišer Matěj
Základní škola Sloupnice
|
21. |
Hurychová Denisa
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
22. |
Kurková Kateřina
Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy
|
23. |
Cheung Nicola Klara
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|