školní rok: 2022/2023
kód:
Olympiáda v českém jazyce
Svitavy
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Waltová Lenka
Místo konání: Multifunkční centrum Fabrika, Wolkerova alej 92/18, Svitavy
Organizátor kola: Středisko volného času Svitavy, IČ 72087145
Termín přihlášek: 29.03.2023
Termín konání: 05.04.2023
Prezence: 8:30 - 9:00
Výsledky školních kol vložte do systému nejpozději do 23. 1. 2023. Do okresního kola budou soutěžící přebráni dle postupového klíče přímo organizátorem nadřízeného kola. Okresní kolo se bude konat v rozmezí 3. – 5. 4. 2023. Pro další informace sledujte náš systém.
Z důvodu úspor při financování soutěží a olympiád jsme nuceni přistoupit k těmto opatřením.
1) Tištěné diplomy/účastnické listy budou předány/zaslány pouze prvním 3 místům, ostatní diplomy/listy budou zaslány elektronickou formou.
2) Účastníkům nebude poskytnuto občerstvení.
3) Nebude propláceno jízdné.
Výsledky budou zpracovány v nejrychlejším možném čase, nejpozději však do 5 pracovních dní.
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Hanusová Tereza
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
2.
postup
|
Melišíková Linda
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
3.
postup
|
Jandl Štěpán
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
4. |
Petrželová Veronika
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
5. |
Chadimová Rozárie
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
6. |
Sperátová Lenka
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
7. |
Vašková Michaela
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
8. |
Štoudková Adéla
Základní škola, Radiměř, okres Svitavy
|
9. |
Lorencová Pavla
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
10. |
Kašparová Miriam
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
11. |
Schmidtová Kristýna
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
12. |
Knötigová Michaela
Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy
|
13. |
Běťáková Františka
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
14. |
Pešová Daniela
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
15. |
Kavalírová Vendula
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
16. |
Konečná Lucie
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
17. |
Palánová Viola
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
18. |
Mareš Filip
Základní škola Na Lukách Polička
|
19. |
Mládek Tomáš
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
20. |
Součková Nikol
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
21. |
Hrubeš David
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
22. |
Vaňková Klára
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
23. |
Kudýnková Tereza
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
24. |
Řehůřková Eva
Masarykova základní škola Polička
|
25. |
Selicharová Tereza
Základní škola, Radiměř, okres Svitavy
|
26. |
Petraszová Kateřina
Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy
|
27. |
Kabrhelová Ilona
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
28. |
Němeček Štěpán
Základní škola Sloupnice
|
29. |
Pospíšil Štěpán
Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy
|
30. |
Klusoň Tadeáš
Základní škola Sloupnice
|
31. |
Jílková Hana
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
32. |
Mencová Šárka
Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1
|
33. |
Ramešová Barbora
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
34. |
Sádecká Eliška
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
35. |
Nerušilová Petra
Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy
|
36. |
Dalíková Martina
Masarykova základní škola Polička
|
37. |
Nádvorníková Lucie
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
38. |
Číšecký Josef
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
39. |
Nekvinda Jindřich
Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1
|
40. |
Němcová Barbora
Základní škola Na Lukách Polička
|
41. |
Dostálová Šárka
Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy
|
42. |
Drdla Jakub
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
43. |
Dušek Rostislav
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
44. |
Havlíčková Karolína
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy
|
45. |
Holubová Natálie
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy
|
46. |
Salátová Tereza
Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy
|
47. |
Svobodová Karolína
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|