školní rok: 2022/2023
kód:
Matematická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Soňa Petridesová
Odborný garant kola: Mgr. Jana Plíšková
Místo konání: ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334, IČ 48161233
Termín přihlášek: 20.03.2023
Termín konání: 28.03.2023
Postupový klíč: do krajského kola postupují pozvaní řešitelé okresních kol.
Přiložené soubory
Pozvánka do KK MO (139.98 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Stefan Šimon
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
2. |
Hromádková Lenka
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
3. |
Hejzlar Hugo
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
4. |
Zeman Lukáš
Základní škola Montessori Pardubice, příspěvková organizace
|
5. |
Bunček Filip
NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích
|
6. |
Fiala Filip
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
7. |
Myjavcová Markéta
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
8. |
Morávek Jindřich
Gymnázium Vysoké Mýto
|
9. |
Veselý Kryštof
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
10. |
Hilbert Jan
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
11. |
Straka Jindřich
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
12. |
Fidler Petr
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
13. |
Nedvěd Patrik
Základní škola Pardubice-Ohrazenice, Trnovská 159
|
14. |
Motyčka Jan
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
15. |
Král Vojtěch
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
16. |
Flídr Jaromír
Gymnázium Lanškroun
|
17. |
Kvapil Jakub
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
18. |
Sedláček Lukáš
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
19. |
Sixta Karel
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
20. |
Pomikálková Daniela
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
21. |
Mládek Tomáš
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
22. |
Liška Šimon
Gymnázium Vysoké Mýto
|
23. |
Pevný Václav
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
24. |
Pechanec Tomáš
Masarykova základní škola Polička
|
25. |
Grundloch Matěj
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
26. |
Halouzková Šárka
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
27. |
Liebich Vojtěch
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
28. |
Lorencová Pavla
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
29. |
Střížka Radim
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|