školní rok: 2022/2023
kód:
Zeměpisná olympiáda
Pardubice
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Ivona Syrová
Místo konání: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro DVPP Pardubického kraje Mozartova 449, Polabiny 530 09 Pardubice
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 10.02.2023
Termín konání: 22.02.2023
8:00 hod. – prezence soutěžících
9:00 hod. – zahájení soutěže, pravidla, pokyny
Pomůcky:
- psací potřeby (propisovací tužka, tužka, pastelky minimálně pěti barev),
- pravítko, trojúhelník, úhloměr,
- jednoduchá kalkulačka (ne v mobilním telefonu)
- čistý papír na výpočty
- školní atlasy světa a Česka
V okresních kolech jsou soutěžící povinni využívat pouze jeden z uvedených atlasů světa: - Školní atlas světa. Kartografie Praha, a. s. 2020, 5. vydání, 184 s. + veškeré další dotisky 5. vydání (tj. dotisky z let 2021, 2022, 2023)
Přiložené soubory
Pozvánka Zeměpisná olympiáda (82.41 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Mrklovský David
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
2.
postup
|
Flegr Lukáš
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
3.
postup
|
Koblížek Antonín
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
|
4. |
Tichý Denis
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
|
5. |
Živný Jakub
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
|
6. |
Vernerová Aneta
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
7. |
Michalec Václav
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
8. |
Schletterová Anna
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
9. |
Šmejda Martin
Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice
|
10. |
Braunová Barbora
Základní škola Montessori Pardubice, příspěvková organizace
|
11. |
Oprchalská Marie
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
|
12. |
Mrštíková Michaela
Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice
|
13. |
Kamenický Lukáš
Základní škola Sezemice, okres Pardubice
|
14. |
Bříza Petr
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
15. |
Lejsek Josef
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
|
16. |
Targošová Eva
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
17. |
Zíta Mikuláš
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|