školní rok: 2022/2023
kód:
Dějepisná olympiáda
Svitavy
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Waltová Lenka
Místo konání: budova Gymnázia, OA, VOŠ a JŠ s právem SJZ Svitavy, Sokolovská 1638/1, Svitavy
Organizátor kola: Středisko volného času Svitavy, IČ 72087145
Termín přihlášek: 11.01.2023
Termín konání: 18.01.2023
Prezence: 8:00 - 8:30
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Moravec Lukáš
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
2.
postup
|
Nekvinda Jindřich
Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1
|
3.
postup
|
Lorencová Pavla
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
4.
postup
|
Joukl Matyáš
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
5.
postup
|
Cába David
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
6.
postup
|
Jandl Štěpán
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
7. |
Kabrhelová Ilona
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
8. |
Schmidtová Kristýna
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
9. |
Bubnová Helena
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
10. |
Kadeřábková Jana
Masarykova základní škola Polička
|
11. |
Paclík Jiří
Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1
|
12. |
Hájek Jakub
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
13. |
Nedoma Jakub
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
14. |
Zahálka Matěj
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
15. |
Šimek Jaroslav
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
16. |
Bouček Miroslav
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
17. |
Gregorová Anežka
Masarykova základní škola Polička
|
18. |
Halamka Filip
Základní škola Na Lukách Polička
|
19. |
Palánová Viola
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
20. |
Jána Vladimír
Základní škola Svitavy, nám. Míru 73
|
21. |
Chládek Matouš
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
22. |
Dušek Rostislav
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
23. |
Jandová Anna
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
24. |
Kozáček Vlastimil
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
25. |
Franc Jan
Základní škola Na Lukách Polička
|
26. |
Říhová Lenka
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
27. |
Halouska Ondřej
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
28. |
Klusáková Klára
Základní škola Svitavy, nám. Míru 73
|